2733
2734

دیگه داریم به سمت مشکلاته بعد از کرونا حرکت میکنیم:

🔴 افزایش عجیب اختلافات زن‌ و شوهری در قرنطینه!

⚠️ مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور از افزایش ۳ برابری آمار تماس‌های اختلافات زوجین در روزهای قرنطینه خبر داد.

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا بدادمون برسه

ما هیچوقت مدیریت بحران بلد نیستیم

بحران در بحران درست میکنیم فقط

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...

درود؛

دقیقا ..

متاسفانه الان به ریزه کاری های طرف مقابل توجه میکنن، متوجه تفاوت ها میشن، حساسیت بیشتر و درک کمتر همراه با چاشنی غر و بحثهای بی مورد ...!

من این روزا تا ۱۱ شب مشغولم 

بفکر خودتون و خانواده هاتون باشید 

خوشبختی شما خواسته قلبی ماست 🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2738
درود؛ دقیقا .. متاسفانه الان به ریزه کاری های طرف مقابل توجه میکنن، متوجه تفاوت ها میشن، حساسیت بی ...

مشاور بهزیستی هستین؟

خسته نباشید بهتون میگم

الان هم کادر درمان درگیرن هم شما😕

واس اولین بار خوشحالم ک مجردم😂😂😂😂

منم😂✌👍

مامان بابای من یکیشون بودن.تا یه هفته پیش طلاق و طباق کشی و پرونده بازی داشتیم بخدا از 29 اسفند تا 1 هفته پیش عیدمونم کوفتمون شد همه جوره.

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
مامان بابای من یکیشون بودن.تا یه هفته پیش طلاق و طباق کشی و پرونده بازی داشتیم بخدا از 29 اسفند تا 1 ...

اوه اوه

چه جدی😐

اوه اوه چه جدی😐

اره بخدا.اونوخ خواهرم میومد طعنه میرد ب من ک ببین همینجوری خواستگار رد میکنی اگه شوهر کرده بودی الان تو این وضعیت نبودی.گفتم چ ربطی داره😒نیس خودش شوهر کرده😂

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2706