2737
2734
عنوان

خانواده شوهر

248 بازدید | 9 پست

خانواده شوهرم هنوز سر خونه زندگی خودمون نرفتیم بدون اینکه زنگ بزنن یا دعوت بشن بلند میشن میان خونه آدم درحالی ک من اثاث خونم هنوز نبردم به بهانه کمک خواهر کوچیک ی بار گفتیم بیاد همه رو دنبال خودش کشیداورد منم اصلا نتونستم هیچ کاری بکنم حالا هم ک اومده بچه کوچیکش همش دوست داره کار خودشو پیش ببره منم انقدر کم محلی کردم چون واقعا ریخت قیافم افتضاح بود کار کردم شوهرش جلوی من نشسته بود نگاه میکرد فقط خیلی ناراحت شدم بدون هیچ خبری پاشونو خونه ما گذاشتن هردفعه ک رفتیم خونشون بدون زنگ خبر نرفتیم از این رفتارشون خیلی بدم اومد موقع رفتن هم از خونه ما بچش هی عکس می گرفت موندم چطور باهاشون رفتار کنم چون از این مدل کارا رفت امد اینجوری اصلا خوشم نمیاد شوهرم هم اصلا تو این مورد درک نمیکنه میگه من ک نمیتونم بهشون بگم خونه ما نیا خانما اگر راه حلی دارین بگین آدم چطوره رفتاری داشته باشه ک بفهمن آدم خوشش نمیاد با شوهرم هم حرف میزنم هیچ درکی نداره میگه خونه داییشه خب بیاید یا میگه وقتی میری خونه طرف توقع داری خونت نیاد درحالی ک من هیچ وقت بدون دعوت جایی نرفتم یا هروقت هم رنگ زدیم رفتیم بهمون متلک انداخته ک حتما باید دعوت کنیم بیاید آدم میمونه چی بگه بنظرتون چکار کنم شوهرم اصلا درک نداره حداقل به ادم دلداری بده بگه حق داری همش حقو میده به اونا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت حرفو پیش بکش و بگو من بدون هماهنگی جایی نمیرم از مهمون بدون هماهنگی هم اصلا خوشم نمیاد و دوس ندارم

هروقتم همینجوری اومدن با لبخند بگو ای وای چ بی خبر کاش اطلاع میدادین بعدشم خواستن برن بگو خوش اومدین بازم تشریف بیارید قبلش حتما بهم اطلاع بدین

من خودم با همین روش جواب گرفتم

خانمای اصفهانی میشه لطفا اگه کار سرایداری 
2731
آره راست میگی اینطوری خیلی بهتره 

هرچی هم گفتن شما کوتاه نیا

بازهم تکرار کن

ولی هردفعه حتما بگو

یه بارم ک دور هم هستین بگو بیاید از نقطه ضعف و قوت هامون بگیم و خودت بگو من فقط از مهمون بی هماهنگی بدم میاد

یا مثلا تلوزیون نشون میده ک تو فیام یکی بی هماهنگی میره خونه کسی تو جلوشون بگو ای وای چه بی فرهنگ

خانمای اصفهانی میشه لطفا اگه کار سرایداری 
فقط بی محلی کن تو خونت دیگه نمیان

چطور بی محلی کنم شوهرش فورا بهم میگه میومدی ی خداحافظی میکردی یا میگه خانواده خودت هم میان اینطوری نمیکنی درحالی ک خانواده آدم همیشه کنارشونیی بیشتر باهاشوت رفت امد داری تا خواهر شوهر 

2738
هرچی هم گفتن شما کوتاه نیا بازهم تکرار کن ولی هردفعه حتما بگو یه بارم ک دور هم هستین بگو بیاید از ...

با شوهرم ک بحثشو میکنم فقط خودمو بی ارزش میکنم فکر میکنه ازشون خوشم نمیاد فقط خودمو خسته میکنم درک نداره فقط میگه من ک نمیتونم به اونا بگم دور از ادبه به قول شما آدم باید خودش حرف بزنه نباید بسپره به شوهر خودتم ک حرف بزنی فورا میرن پشت آدم میگن چ زنت بیشعور بود کم احترام بهش گذاشتیم 

خودت حرفو پیش بکش و بگو من بدون هماهنگی جایی نمیرم از مهمون بدون هماهنگی هم اصلا خوشم نمیاد و دوس ند ...

ببخشید زشت نمیشه اینجور حرف زدن میترسم شوهرم بگه چرا اینطوری حرف زدی ی جوری ک پیش شوهرم بی ارزش نشم