2726
وا چرا

اوایل زایمان چندروز رفت تو قیافه که چرا خونه مامانم نرفتیم و عید اونجا نیست حالیش نبود من بخیه کردم بچه دوروزشه اهمیت ندادم 

الانم سه شبه تو قیافه که چرا عکس بارداریتو که اونم فقط شکمه نه هیچی تو گروه زنونه فرستادی 

منم گفتم به درک مهم خودمو بچمیم .خستع شدم بخدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من حالم خوب نیس خستم کسلم میل به غذا ندارم.دوس ندارم غذاهم درست کنم شوهرم گیر میده چرا اینطوری همش لشی به یه ور خوابیدی غذا درست نمیکنی به فکر خودت نیستی به فکر بچه باش

کلافم کرده 😢منم  قهرم

خوش اومدی آوای مامان😘😍
من حالم خوب نیس خستم کسلم میل به غذا ندارم.دوس ندارم غذاهم درست کنم شوهرم گیر میده چرا اینطوری همش ل ...

وا بیچراه شوهر من ۹ ماهو با تخم مرخو کنسرو گذروند جیکشم در نیومد خخخ 🤣

💕دراین دنیا اگرغم هست؛ صبوری کن خدایی هست🌱⭐️🌈
چراااا؟

اوایل زایمانم بد قلقی و قهر کرد که من اهمیت ندادم توقع داشت دوروزه زایمان کردم بریم خونه مادرش عید دیدنی 

الانم ناراحته که چرا من عکس باردازیمو واسه گروه بارداری زنان فرستادم البته فقط شکم بوده 

منم خسته شدم از بهونهاش گفتم به جهنم 

وا بیچراه شوهر من ۹ ماهو با تخم مرخو کنسرو گذروند جیکشم در نیومد خخخ 🤣

چی بگم وزن خودمم کم شده هم وزن شوهرم .خوشابه حالت.شوهرمم یه دوهفتع ای ظرفارو برام میشت میگفت زیاد سرپا نمونی و من غذا درست میکردم الان دیگع کشیده خودشو کنار.چه زود خسته میشن مردا

خوش اومدی آوای مامان😘😍
چی بگم وزن خودمم کم شده هم وزن شوهرم .خوشابه حالت.شوهرمم یه دوهفتع ای ظرفارو برام میشت میگفت زیاد سر ...

عادیه اولاش من ۶کیلو کم کردم بعدشم وظیفشه باید کمک کنه

💕دراین دنیا اگرغم هست؛ صبوری کن خدایی هست🌱⭐️🌈
اوایل زایمانم بد قلقی و قهر کرد که من اهمیت ندادم توقع داشت دوروزه زایمان کردم بریم خونه مادرش عید د ...

عزیزم سعی کن آروم کنی با روش های جانبی 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.