2737
2734
عنوان

یه زرشک پلوی خوشمزه جاری کور کن😅😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 22 پست

مرغو تو اب نمک بزار یه ساعت و نیم بعد کامل بشور و سرخ کن. پیاز درشتو ریز خورد کن سرخ کن. هویج حلقه شده هم اضاف کن  سرخ که شد زردچوبه کاری نمک فلفل مقداری پودر زیره و جوز هندی بزن دوقاشق رب بزن دو لیوان اب بریز تا بجوشع جوش که اومد مرغو بریز  داخلش زعفرون دم کرده هم بریز رو مرغ دوتا خلال فلفل دلمه و یه چوب دارچین و دتارحبه سیرم بزار روش درشو بزار تا یه ساعت و نیم با شعه متوسط روبه کم بپزه 

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=131201275]من جاری ندارم ک😂😂ازدواج هم نکردم ک بخوام جاری داشته باشم😂😂 منظور از زیادی خوشمز ...

خیلی مرسی میشم🤭♥️

تیکر بارداری نیست🙂دارم عروس میشم😎😅صلوات بفرست زودتر برگزارشه😍♥️                                                                   برای رسیدن به رویاهام برام صلوات میفرستی؟🙃❤                                  🌸الهم عجل لولیک الفرج🌸                               عشق یه آیینه است تو هرچی فکر کنی تو دل منم هست..!🍃     خدا خودش میدونه چیکار کنه🌈🌱برا همینه که از وقتی متولد شدم عشقت ریشه کرده تو وجودم جانان😻                               تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد                                                                       زندگی دردقشنگیست ک جریان دارد..!
عزیزم جهت فان گفتم😂 میشه دستور زرشک پلو بدی مهمه برام😍دوس دارم تو دفتراشپزیم باشه🤗😗

باور کن ما فقط از زرشک برای تزئین برنج استفاده می کنیم بیشتر غذاهای ما الو خورشت خورشت فسنجون انار دون مرغ اردک صحرایه 

حتما میشه همونی که تو می خوایی دوست من شک نکن
2728
من جاری ندارم ک😂😂ازدواج هم نکردم ک بخوام جاری داشته باشم😂😂 منظور از زیادی خوشمزه بودنشه😅مرسی ا ...

يك نكته بهت مي گم مرغت رو با پياز قراران سرخ كن رب بزن بعد باز سرخ كن يك پرتقال لايه نارنجي پوستش رو زنده كن بريز رو مرغ مراقب باش فقط لايه بيروني  و خيلي هم زياد نباشه خيلي كم أب بريز كه در نهايت آبش تموم بشه و به روغن بيوفته عالي ميشه خوش عطر و خوش رنگ آبليمو هم از نيم ساعت اخر بزن

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
خیلی مرسی میشم🤭♥️

https://www.instagram.com/p/B-ZSALLBEr-/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
پاپیون یه دستور داره خیلی خوشمزه میشه

میشه کپی کنی بفرستی؟

تیکر بارداری نیست🙂دارم عروس میشم😎😅صلوات بفرست زودتر برگزارشه😍♥️                                                                   برای رسیدن به رویاهام برام صلوات میفرستی؟🙃❤                                  🌸الهم عجل لولیک الفرج🌸                               عشق یه آیینه است تو هرچی فکر کنی تو دل منم هست..!🍃     خدا خودش میدونه چیکار کنه🌈🌱برا همینه که از وقتی متولد شدم عشقت ریشه کرده تو وجودم جانان😻                               تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد                                                                       زندگی دردقشنگیست ک جریان دارد..!
2738