2733
2734

خب متقابلا اونم با آدمی ازدواج کرده که وضع مالیش خوب نیست شما پولدار شو تا مشکلات جفتتون حل بشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چرا جوونامون ميگن شوهر پولدار پيدا كنم 

چرا خودشون سعي نميكنن پولدار شن 

يعني واقعا ما خانما انقدر بي عرضه ايم ؟؟؟؟ 

انتخاب هاي راحت ، زندگي سختي به دنبال داره ، راه سخت انتخاب كن و زندگي راحت داشته باش 

اگه خودتون درامدي ندارين استارت بزنين با همسرتون برنامه ريزي كنيد براي سال جديد 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

خب به نظرت امکان پیشرفت نداره تو شغلش خیلیا اول ازدواج واویل سخت میگذره بعد تو کارشون پیشرفت میکنن ببینم امکانش هست شغلش رو عوض کنه 

غصه نخور با یاداوری این موضوع شرایطت رو برای خودت سخت تر میکنی انشالله دست وبالش باز میشه امکان کار خودت وجود نداره چه میدونم محصولات خانگی 

2738

اونطوری نگید یعنی باید بی پول ها برن بمیرن؟ به خدا دیدم کسایی رو که خدا از بالا به پایین ااو

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭

دیدم کسایی که رو که هیچی نداشتن ولی خدا دستشون رو گرفت یکیش خودم و همسرم 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
2706