2733
2734
عنوان

سلام خانوما بباین

111 بازدید | 4 پست

سلام من دوساله ازدواج کردمو همچی خونرو شوهرم میخره همچیو من اصلا بیرون نمیرم خرید لباسم بریم میخره هر وقت لازم داشته باشم بهم پول میده ولی این که هر ماه بهم خرجی بده نمیده بهشم گفتنی ماهی بهم خرجی بده میگه میخای چیکار مگه جیب منو تو داریم ولی من دوس دارم پس انداز داشه باشم راه کار بدین چطور راضیش کنم بهم خرجی ماهی بده

💕دراین دنیا اگرغم هست؛ صبوری کن خدایی هست🌱⭐️🌈

تاحدودی مثل همیم

منم خرید خونه بیشتر باهمسرمه ولی خیلی اوقات باهم میریم بازار و خرید.هرجور شده بگیر ازش حتی بگو پس انداز میخام بکنم بگومیخام لباس بخرم وفلاااان بگو تو خونه پول بذار اگه چیزی لازم داشتم بخرم و...منک اینارو میگم ای بد نیست

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
تاحدودی مثل همیم منم خرید خونه بیشتر باهمسرمه ولی خیلی اوقات باهم میریم بازار و خرید.هرجور شده بگیر ...

چقد میگری شما ببخشیدا میپرسم

💕دراین دنیا اگرغم هست؛ صبوری کن خدایی هست🌱⭐️🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد میگری شما ببخشیدا میپرسم

بعضی وقتا ۲۰تومن.۳۰تومن ۵۰تومن.از هیچی بهتره

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2728

منم مثل خودتم ولی شایدچون سنش کمه رفتارش اینه به مرور درست بشه.من اوایل قلک گرفتم گفتم هرچقدمیتونی روزانه حتی۵تومن بده بذارم توش این شد که فهمید جمع میکنم حساباش دستمه