2737
2734
وا یعنی گفتن بدویید برید تموم شد بخدا ۲ هفته دیگه میره بالای روزی ۵۰۰۰ تا میدونی چرا؟ چون الان که ما ...

عزیزم من با قرنطینه موافقم خودمم فقد دیروز رفتم بیرون بعد از این همه مدت اما مردم پولاشون داره تموم میشه مجبورن کار کنن اینجا چین نیست که مایحتاج زندگیمون رو بیارن دره خونه هامون ما هم بدون غصه بشینیم تو خونه.

ایران فدای اشک و خنده ی تو 

دلِ پر و تپنده ی تو 

فدای حسرت و امیدت 😔😔😔

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من با قرنطینه موافقم خودمم فقد دیروز رفتم بیرون بعد از این همه مدت اما مردم پولاشون داره تموم ...

خب عزیزم چند روز دیگه دولت میگه خودتون خواستید حالا بیمار ورو بیمار میمیره سر همین قضیه

خب عزیزم چند روز دیگه دولت میگه خودتون خواستید حالا بیمار ورو بیمار میمیره سر همین قضیه

دولت خرج ما رو بده بشینیم تو خونه ما این همه مدت خودمون رو اثبات کردیم وقتی نداریم چیکار کنیم؟ ما هم از خدامونه نریم بیرون اما چاره ای نداریم خدا خودش نگهدارمون باشه

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
گیلان فقط تو ۱۳ بدر چرا اومدن بیرون من جای اونا ترسیدم

نه عزیزم همه جارو بسته بودن تو13بدر حتی داخل استان نمیتونستی شهر دیگه ای بری...... اوایل خیلی بد بود ولی بعدش بهتر شد دیگه از این به بعدونمیدونم

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔