2737
2734
عنوان

هم خاک بر سرمن😑🤚+عکس

896 بازدید | 47 پست

اونوقت من ۱۵ سابم بود شبیه بغض یا کریم بودم با یه من سیبیل یواشکی رژ صورتی جیغِ براق میزدم با پوست سبزهههههه و ابروهای خالییییییییی که انگار بذر پاشی نشده تو همین دوران هم فک میکردم خیلی شاخم و خیلی خشکلم موقع بیرون رفتن از خونه یکم صابون مایع میزدم به ابروهام حس میکردم پررنگ میشه😑 یه زیلتم زیره بالشتم قایم کرده بودم هرروز صب که بیدار میشدم میکشیدم بالای لبم به خاطر همین الان بالا لبم مثه بالا لبِ اصغر سگ سیبیله با تمام این ریخت قیافه تو هرجمعی دوربین میدیدم مثه میمون میپریدم جلوش یعنی خاک برسرممممممممممممممم بعد تو دوران راهنمایی میخواستم بگم خیلی خوبم استینامو تا ارنج بالا میزدم انگار قرار دعوا با پسرِمحمود یه وری دارم با کلی پشم توی دستم من نگم دیگه سنگین ترم نه.....😑😑😑😑😑

از این خز بازیا فقط من داشتم فک کنم حالا باز یادم اومد میگم خاطره ای از دوران طفولیتتون دارین بگین😑😑😑😑

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
🤣🤣🤣🤣 آره اینو دیدم اصلا یه چیزیع  الان حسودای پلاستکیه میان میگن این چیه ما از این خوشگلت ...

کلا ایرانیا اعتماد به نفسشون بالاس یه ذره

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍
وای ی مدت استین بالا مد شده بود خدااااا

از اون مانتو فلش دارا اومده بود توی مدرسه ناظم عنتر ما یه قیچی میگرفت دستش اونا رو قیچی میکرد که کسی آستینشو نزنه بالا

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

من ۱۵ سالم بود با پوست مشکی و دماغ گنده ی دوران بلوغ مجبور بودم مقنعه لیمویی با مانتو شلواره قهوه ای روشن بپوشم از جلو پارکه پره پسر رد شم برم مدرسه😭😭

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش
2706