2737
2734

سلام به همه.

به کلاس کشف ویژگی های شخصیتی و استعدادیابی شغلی خوش آمدید.

من در زمینه شخصیت شناسی و استعدادیابی شغلی و تحصیلی مهارت دارم. لطفا به 4 سوال زیر پاسخ دهید و نتیجه را بگید تا بخشی از خصوصیات شخصیتی و استعدادهاتون رو که حتی خودتون خبر ندارید رو بهتون بگم.

سعی می کنم به همه جواب بدهم. اگر نتونستم به همه جواب بدهم به ( سایت استعدادیار - بخش سوال 4 گزینه ای  )مراجعه کنید و نتیجه را ببینید.

سوال اول

گزینه (1) من فردی آرام و کم حرف هستم/من نسبت به دوستانم و خانواده ،فردی آرام و کم حرف هستم./ من ترجیح می دهم در شرایطی کار کنم که ساکت باشد و افراد کمی در کنارم باشند.

گزینه (2) من فردی شلوغ و فعال هستم/من نسبت به دوستان و خانواده ، فردی خوش صحبت و پرحرف هستم./ترجیح می دهم در شرایطی کار کنم ه شلوغ باشد و دیگران در اطرافم باشند/دوستانم مرا فردی خوش صحبت و پرحرف می دانند.

سوال دوم

گزینه (3) من به تجزیه و تحلیل منطقی موضوعات علاقه دارم / من فردی منطقی هستم که طبق عقل و منطق رفتار می کنم/ من معمولاً بر اساس دلایل و منطق خود تصمیم می گیرم.

گزینه (4)من به بحث های عاطفی و احساسی که به مسائل انسانی می‌پردازد علاقه دارم/ من فردی عاطفی و احساسی هستم که طبق احساسام رفتار می کنم/ من معمولاً بر اساس احساسات خود تصمیم می گیرم.

سوال سوم

گزینه (5) من از اجرای برنامه های از پیش تعیین شده و برنامه ریزی شده خوشم می آید/ من در محل کار و یا در خانه دوست دارم کارهای روزانه برنامه ریزی شده و از قبل مشخص باشد/ من معمولاً در کارهای روزانه مایلم طبق برنامه عمل کنم.

گزینه (6) من از اجرای برنامه های غیر منتظره و بدون برنامه قبلی خوشم می آید/ من در محل کار و یا در خانه دوست دارم برنامه نباشد و شاهد اتفاقات جدید باشم/ من معمولاً در کارهای روزانه مایلم برحسب ضرورت ها و فعالیت هایی که پیش می آید عمل کنم.

سوال چهارم

گزینه (7) من فردی واقع گرا و دقیق هستم/ من فردی واقع نگر هستم که توجه ام به همین واقعیتها زندگی هست/ من در کارهایم از توجه به جزئیات بیشتر خوشم می آیم.

گزینه (8 )من فردی خلاق و ایده پرداز هستم/ من نسبت به دوستانم از قدرت تخیل و خیالپردازی بالایی برخوردارم/ من در کارم از توجه به مسائل کلی بیشتر خوشم می آید تا جزئیات آن.

لطفا نتیجه را به صورت زیر ، برای من بنویسید

مثلا از بالا به پایین

گزینه 1 (مربوط به سوال اول هست)

گزینه 4 (مربوط به سوال دوم هست)

گزینه 5 

گزینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۲ ۳ ۵ ۷

بخشی از ویژگی های شخصیتی رو براتون قرار میدم.لطفا در همین تاپیک بگید که نتایج چقدر شبیه شما هست و چقدر درست هست.برای مشاهده بقیه ویژگی های شخصیتی و استعدادهای تحصیلی و شغلی خودتون را می توانید برید از گوگل (سایت استعدادیار) را جستجو کنید و در سایت استعدادیار،  قسمت آزمون 4 سوالی ،ببینید. .اگه توانستم بقیه نتایج رو براتون همین جا قرار میدم.لطفا نظرتون رو بگید.

صفات کلیدی

عملگرا
واقع بین
مصمم
قاطع
مسؤولیت پذیر
سختکوش
خوش قول
وقت شناس
منظم
ساخت یافته
اجتماعی

و…..

ویژگیهای شخصیتی (قسمت اول)

این نوع شخصیت ها ، در انجام کارها عالی هستند. در اجرای نقشه ها و برنامه ها قدرتمند بوده و در سازماندهی امور با در نظر گرفتن كلیه جزئیات و در چارچوب قوانین متبحر هستند. به سرعت اقدام به پیاده سازی تصمیمات کرده و افراد و پروژه ها را برای انجام کارها سازماندهی می کنند.این نوع شخصیت ها ، از اینکه مسؤولیتی داشته باشند و همه چیز را در کنترل خود داشته باشند لذت می برند. در گرفتن تصمیمات عینی خوب عمل می کنند و می دانند که چگونه کارها را انجام دهند و…..

ویژگی های شخصیتی (قسمت دوم)

این نوع شخصیت ها ، نمایندگان سنت و نظم هستند و از درک خود در مورد امور درست، نادرست و قابل قبول اجتماع برای گردهم آوردن خانواده‌ها و جوامع استفاده می‌کنند. افراد دارای گونه شخصیتی مجری از ارزش‌های صداقت، فداکاری و کرامت استقبال می‌کنند و دیگران به‌خاطر مشاوره‌ها و راهنمایی‌های روشن آنها برایشان ارزش قائل هستند، و از اینکه در مسیرهای دشوار پیشرو باشند خرسندند. این نوع شخصیت ها ، از گردهم آوردن افراد در کنار هم احساس غرور می‌کنند و…..

نقاط ضعف شخصیتی

از آنجا که این نوع شخصیت ها ، کدهای اخلاقی محکمی را برای خود و دیگران قائل هستند، وقتی می خواهند معیارهای خود را به دیگران تحمیل کنند، دیکتاتور به نظر می رسند. اگر این اشخاص بکوشند که انعطاف بیشتری داشته باشند، از این روحیه نجات پیدا می کنند و…..

روابط با دیگران

• دوست دارند به آنها مسؤولیت داده شود و نقش مشاور را بازی کنند.
  • آماده اند که از خود گذشتگی کنند تا پایبند تعهدات خود باقی بمانند.
  • بعد از اتمام کارشان می توانند بسیار تفریحی و سرگرم کننده باشند.
  • و…..

اوقات فراغت

این نوع شخصیت ها ، دوست دارند اوقات فراغت خود را به شکل مولد و سازنده بگذارنند. فعالیت هایی که کار را با برنامه های اجتماعی ترکیب می کنند و…..

۱

۴

۶

۸

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
۲ ۳ ۵ ۷

بخشی از ویژگی های شخصیتی رو براتون قرار میدم.لطفا در همین تاپیک بگید که نتایج چقدر شبیه شما هست و چقدر درست هست.برای مشاهده بقیه ویژگی های شخصیتی و استعدادهای تحصیلی و شغلی خودتون را می توانید برید از گوگل (سایت استعدادیار) را جستجو کنید و در سایت استعدادیار،  قسمت آزمون 4 سوالی ،ببینید. .اگه توانستم بقیه نتایج رو براتون همین جا قرار میدم.لطفا نظرتون رو بگید.

صفات کلیدی

عملگرا
واقع بین
مصمم
قاطع
مسؤولیت پذیر
سختکوش
خوش قول
وقت شناس
منظم
ساخت یافته
اجتماعی

و…..

این نوع شخصیت ها ، در انجام کارها عالی هستند. در اجرای نقشه ها و برنامه ها قدرتمند بوده و در سازماندهی امور با در نظر گرفتن كلیه جزئیات و در چارچوب قوانین متبحر هستند. به سرعت اقدام به پیاده سازی تصمیمات کرده و افراد و پروژه ها را برای انجام کارها سازماندهی می کنند.این نوع شخصیت ها ، از اینکه مسؤولیتی داشته باشند و همه چیز را در کنترل خود داشته باشند لذت می برند. در گرفتن تصمیمات عینی خوب عمل می کنند و می دانند که چگونه کارها را انجام دهند و…..

این نوع شخصیت ها ، نمایندگان سنت و نظم هستند و از درک خود در مورد امور درست، نادرست و قابل قبول اجتماع برای گردهم آوردن خانواده‌ها و جوامع استفاده می‌کنند. افراد دارای گونه شخصیتی مجری از ارزش‌های صداقت، فداکاری و کرامت استقبال می‌کنند و دیگران به‌خاطر مشاوره‌ها و راهنمایی‌های روشن آنها برایشان ارزش قائل هستند، و از اینکه در مسیرهای دشوار پیشرو باشند خرسندند. این نوع شخصیت ها ، از گردهم آوردن افراد در کنار هم احساس غرور می‌کنند و…..

نقاط ضعف شخصیتی

از آنجا که این نوع شخصیت ها ، کدهای اخلاقی محکمی را برای خود و دیگران قائل هستند، وقتی می خواهند معیارهای خود را به دیگران تحمیل کنند، دیکتاتور به نظر می رسند. اگر این اشخاص بکوشند که انعطاف بیشتری داشته باشند، از این روحیه نجات پیدا می کنند و…..

روابط با دیگران

• دوست دارند به آنها مسؤولیت داده شود و نقش مشاور را بازی کنند.
  • آماده اند که از خود گذشتگی کنند تا پایبند تعهدات خود باقی بمانند.
  • بعد از اتمام کارشان می توانند بسیار تفریحی و سرگرم کننده باشند.
  • و…..

اوقات فراغت

این نوع شخصیت ها ، دوست دارند اوقات فراغت خود را به شکل مولد و سازنده بگذارنند. فعالیت هایی که کار را با برنامه های اجتماعی ترکیب می کنند و…..

۱ ۳ ۵ ۸

صفات کلیدی

استراتژیست
کمال گرا
مستقل
با انگیزه
قاطع
مصمم
كنجكاو
انتقاد پذیر
تحلیلگر
منظم

و……

این نوع شخصیت ها ، افرادی مستقل، با انگیزه و كمال طلب اند. نیاز شدید آنان به استقلال و صلاحیت شخصی و نیز باور بی چون و چرای نقطه نظرهای خود، انگیزه ای قدرتمند است که به خواسته های خود برسند. آنان به باورها و افكار خود اطمینان كامل دارند.
این نوع شخصیت ها ، می توانند با توجه به لحن منطقی و انتقادی خود، نتایج کاربردی ایده های جدید را دریابند. الگویی ذهنی دارند که می گوید در شرایط مختلف چگونه باید باشند. این تیپ شخصیتی از خود و از دیگران توقع بالایی دارد، در ایجاد انگیزه در دیگران توانمند بوده و سعی می کند که به دیگران به اندازه خودش انگیزه بدهد و……

این نوع شخصیت ها ، به ‌تنهایی در نوک قله قرار گرفته‌اند و یکی از کمیاب‌ترین و توانمندترین گونه‌های شخصیتی از حیث توانایی‌های استراتژیک هستند و به‌خوبی از این امر آگاهند. معماران تنها دو درصد جمعیت را تشکیل می‌دهند و زنان این گونه شخصیتی بسیار نادر هستند و فقط 0.8% جمعیت را تشکیل می‌دهند – به همین دلیل اغلب اوقات پیدا کردن افراد همفکر که قادر باشند با روشن‌اندیشی بی حد و حصر و مانورهای شطرنج‌وار آنها برابری کنند کار دشواری است و……

نقاط ضعف شخصیتی

این نوع شخصیت ها ، که افرادی با پنداره و معیارهای بیش از اندازه بالا هستند ممکن است از خود و از دیگران انتظارات بیش از اندازه داشته باشند. آنها به این توجه ندارند که در برخورد با استانداردهای دیگران در چه سطح و اندازه ای ظاهر می شوند. برای آنها مهم معیارهایی است که خود در نظر می گیرند. این اشخاص در مواقعی رک و صریح انتقاد می کنند و……

روابط با دیگران

• محتاط هستند.
  • بسیار صمیمی و باوفا هستند و بیشتر به روابط سنتی بها می دهند.
  • محبت خود را تنها به نزدیکان خود نشان می دهند.
  • و……

اوقات فراغت

دوست دارند که به تنهایی صرف وقت کنند، به تنهایی فکر کنند و موضوعات جدید را مطالعه کنند و……

۲ 

۳

۵

۸ 

منم بگید لطفا😁😁😁

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
۱ ۴ ۶ ۸

صفات کلیدی

کمال گرا
درون نگر
آینده نگر
آسان گیر
مستقل
کنجکاو
صبور
متعهد
صمیمی
وفادار

و……

این تیپ شخصیتی به هماهنگی داخلی بیش از هر چیزی بها می دهد. آنها اشخاصی حساس، آرمان گرا، صمیمی و وفادار هستند. از خودشان انتظارات بالایی داشته و ایده آل های زیادی در فكر آنها وجود دارد. برای باورها، افكار و ارزشهای شخصی خود بهای فراوانی قائل اند و اغلب تحت تأثیر باورهای شخصی خود قرار می گیرند و وقتی به کاری که فکر می کنند ارزشمند است می پردازند، انگیزه پیدا می کنند و……

این نوع شخصیت ها ، آرمانگرایانی واقعی هستند، همیشه به دنبال نشانه‌هایی از خوبی در حتی بدترین افراد و حوادث می‌گردند و در جستجوی راه‌هایی برای بهتر کردن اوضاع هستند. ممکن است این نوع شخصیت ها ، را افرادی آرام، کم‌حرف یا حتی خجالتی تصور کرد، اما شعله‌ای درونی و شور و شوقی دارند که واقعاً می‌تواند بدرخشد. گونه شخصیتی میانجی فقط 4% جمعیت را تشکیل می‌دهد و متأسفانه خطر بروز سوءتفاهم برای آنها بالا است و……

نقاط ضعف شخصیتی

چون منطق برای این نوع شخصیت ها ، یک اولویت نیست، گاه درباره واقعیت ها دچار اشتباه می شوند و توجه ندارند که چه بسا غیر منطقی ارزیابی شوند. وقتی رویاهای آنان با واقعیت نمی خواند، در نظر دیگران دمدمی و بوالهوس ظاهر می شوند. این تیپ شخصیتی بهتر است به توصیه اشخاص عملگرا توجه بیشتری مبذول دارد تا بداند که آیا نقطه نظرهایش عملی است و در دنیای حقیقی کاربرد دارد یا نه و……

روابط با دیگران

• به اصالت و عمق روابط بها می دهند.
  • وفادار و صمیمی هستند، نسبت به دوستان وافراد خانواده خود متعهدند.
  • محتاط و ملاحظه کار هستند و با گروههای کوچک تر به راحتی بیشتری کنار می آیند.
  • و……

اوقات فراغت

این نوع شخصیت ها ، ترجیح می دهند اوقات خود را به تنهایی صرف کنند و……

2706