2737
2734

سلام خوبييييين'؟؟؟

خانما با ٢ ميليارد تومن تبليغ براي يه محصول زيبايي(كرم ضدچروك،ضدجوش،جوانساز،.....يا حالا هرچيزي) با قيمت و كيفيت مناسب 

ميشه ٧٠،٨٠ هزار تا ازش فروخت تو يك سال فروخت؟؟؟؟؟اگه نه چن تا ميشه فروخت!!؟؟ و تو چه مدتي ؟؟

چرا این همه هزینه تبلیغ کنی 

اشانتیونای پنج گرمی یا کمتر رایگان بده داروخونه ها بزارن تو مشمای خرید اگه خوب باشه همه میان بزرگشو میخرن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا این همه هزینه تبلیغ کنی  اشانتیونای پنج گرمی یا کمتر رایگان بده داروخونه ها بزارن تو مشمای ...

واقعااا ؟؟؟ يعني بافروش به داروخونه ها ميتونه ٨٠ هزار تا ازش بفروشه مثلا؟؟

واقعااا ؟؟؟ يعني بافروش به داروخونه ها ميتونه ٨٠ هزار تا ازش بفروشه مثلا؟؟

اگه پروانه داشته باشه با کیفیت باشه

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
پروانه گرفتن واسه محصولات زيبايي سخته؟؟

نمی دونم 

2738