2737
2734
عنوان

جز کدوم دسته اید؟

129 بازدید | 14 پست

.

تعداد رای : 28
نظرسنجی
دهه شصت مجرد
4
14%
دهه شصت متاهل
4
14%
دهه هفتاد مجرد
6
21%
دهه هفتاد متاهل
14
50%
خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

نیسم جز هیچکدوم😂

نمیدونم این لحظه ک داری امضامو میخونی چیکار میکنی دلت شکسه یا روزایی ناب زندگیته :-)بهترینارو برات ارزو دارم عسیسمممم ❤️واسه قبولیه منِ طفلکی هم یه صلوات بفرس😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه تو این سایت ب ما80یا ظلم شد

😂😂🖐🏻شیطون چجور دوتا کاربریات پرید

نمیدونم این لحظه ک داری امضامو میخونی چیکار میکنی دلت شکسه یا روزایی ناب زندگیته :-)بهترینارو برات ارزو دارم عسیسمممم ❤️واسه قبولیه منِ طفلکی هم یه صلوات بفرس😥
2728
برا اینکه دهه هشتادیا دیگه مجردن زوده براشون متاهلی.

ن باع دهه 80ی پیش فعالیم داری نمونش دوستم😂😂

2738
نه بابا من دختر عمم ۸۱ هس یه بچه ۳ونیم ساله داره

جااان🙄خواهرمنم ۸۱ هست خیلیی بچه ان که

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بخودا نمدونم من تو هر تایپک یه گوشه نارنگیمو میخوردم😂

😂😂😂

2706