2737
2734
عنوان

کرونا

76 بازدید | 8 پست

سلام.... روز بروز داره بدتر میشه و تعدادشون افزایش پیدامیکنه...  شوهرم بزور امروز رفت سرکار وقتی برگشت دعواکردم گفتم دیگ نباید بری.....

شماهم نزارید شوهرتون بره سرکار...

ازطرفی هم پلیس خیلی شل گرفته و معتادا همچنان ول هستن تو خیابونا.... خدایا خودت چاره کن

تعجبم چرا باز شد باید تا اخر فروردین حداقل کارها بسته میشد

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بازم تمدید میکنن... شرایط بدترشده

اینطوری که داره پیش میزه یه جای بهتر شدن داریم میریم سمت بدتر شدن

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

اخه یه چیزی میگید دیگه...وقتی میری میبینی اداره بازه...کارمندا مجبورن برن...ماهام ک بخش خصوصی هستیم خب تا کی نباید بریم سرکار؟الان شد دوماه....دوماه ک همه چیو از جیب دادیم...

با این وضع رعایت مردم ک خبراش میاد ک خیلیا رفتن بیرون و پارک و....اصن درست بشو نیست...

من خودم واقعا میترسم برم سرکار....من دوست ندارم با گان و شیلد برم سرکار....حالم خیلی بده!!!هرچقدم استریل کنیم بازم خطر هست...

ولی ماها تا جایی ک درتوانمون بود نرفتیم بیرون...

اخه یه چیزی میگید دیگه...وقتی میری میبینی اداره بازه...کارمندا مجبورن برن...ماهام ک بخش خصوصی هستیم خب تا کی نباید بریم سرکار؟الان شد دوماه....دوماه ک همه چیو از جیب دادیم...

با این وضع رعایت مردم ک خبراش میاد ک خیلیا رفتن بیرون و پارک و....اصن درست بشو نیست...

من خودم واقعا میترسم برم سرکار....من دوست ندارم با گان و شیلد برم سرکار....حالم خیلی بده!!!هرچقدم استریل کنیم بازم خطر هست...

ولی ماها تا جایی ک درتوانمون بود نرفتیم بیرون...

2738