2726
عنوان

خانما توروخدا بیاین واقعا حالم بده ب کمکتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 49 پست
من نگرانم بخاطر سن بالاش بچه معلول باشه یا مامانم طوریش شه اخه فشارخونش بالاس 

نه گلم چیزیش نمیشه اگه به امید خدا باردار باشه انقد بهش سونگرافی و هزارتا ازمایشای دیگه میدن که حد نداره مادر بزرگ منم سنش بالا بود مامانمو دنیا اورده خداروشکر جفتشونم خوب بودن بعد فشار خونشم فقط نمک و اینا نخوره چیزیش نمیشه نگران نباش😚😚😚😚

برای دلم دعا کنید 🙏  به حاجتم برسم 🙏 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم😭
بنظرت سقط تو یک ماهونیمی بچه گناه

والاه نمدونم قربون حکمت خدابرم ب اون ک نمیخواد میده ...ب اون که ده ساله خودشو به همه جا میزنه بخاطر بچه نگاهم نمیکنه😣

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والاه نمدونم قربون حکمت خدابرم ب اون ک نمیخواد میده ...ب اون که ده ساله خودشو به همه جا میزنه بخاطر ...

اصلا بچه حتی یه روزه اشم گناهه ولی هرچقد که روز و ماهش زیاد بشه به همون اندازه دیه اش بیشتر میشتر

برای دلم دعا کنید 🙏  به حاجتم برسم 🙏 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم😭
من اینجا ته دلمو خالی نیکنم جلو مامانم همش میگه چیه ناراحتی بچته اسمشو فلان بزاریم و عیب نداره و.... ...

خواهر برادر جدید خیلی باحاله

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2728
وا زشته نزنین این حرفو همین الان مادر خودتون با داماد و پسر بزرگ باز بچه اوردن زشته نزنین این حرفو&n ...

نظرات فرق داره،،مثلا من ،دوست دارم مامانم بیاره،اما چنگ میندازه توی صورتش میگه زبونتو دختر😂البته نمی‌دونم حق با شماست توی موقعیت نیستیم