2726
عنوان

مهمان ناخونده

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 114 پست
انقد بدبختم حرف مردم برام مهمه گفتم فردا میرن همه جا میگن ندا رامون نداد خونه ش

بگن راه نداد بهترازاینه اتفاقی برات بیوفته... ویروس بیارن خونت ککککل خونت الوده میشه ککککلللللشششش

بزار بگن گدا خسیس  بی پول کرونا تموم شد زایمان کردی ی مهمونی کیدی میترکونی میفهمن خسیس و گدا نیسی

بگو شوهرت بزنگه بگه حالش بد شذه بردمش بیمارستان😐الکی بگید لک بینی داشت ی همچین چیزی 

من نمیتونم هضم کنم واقعا

چقدر یه آدم میتونه بی سروزبون باشه ؟

« نه » گفتن یه هنر فوق العاده بزرگه و اینم که آدم حرف دیگران براش مهم نباشه یه هنر بزرگتر

بخاطر اینکه مردم پشتت نگن خسیسه راهمون نداد خونه اش میخوای خودتو بچه ات رو دور از جون به فنا بدی ؟

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان زنگ بزن بگو فشارم پایینه حالم به جا نیست حالیشون کن

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
من نمیتونم هضم کنم واقعا چقدر یه آدم میتونه بی سروزبون باشه ؟ « نه » گفتن یه هنر فوق العاده بزرگه ...

یه خبری خوندم راجع به یه مادر کرونایی و بچه ش خیلی ناراحت کننده بود دیگه نمیگمش اینجا

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2728

زنگ بزن بگو شوهرم رفته خونه باباش از وقتی اومده تهوع داره و تب گفتم شما یوقت نگیرید میایید !!بنداز گردن شوهرت

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
من نمیتونم هضم کنم واقعا چقدر یه آدم میتونه بی سروزبون باشه ؟ « نه » گفتن یه هنر فوق العاده بزرگه ...

بنظرم این دیگه از نداشتم عقل هست

استارتر 

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
واقعا این کارو بکنم؟ زشت نشه

بزنم تو سسسرت؟ 😐😐😐بزار زشت شه اصن😐😐😐اگه روت نمیشه بگی نیاید مجبوری بهونه اینجوری بیاری بگی فشارم افتاد نمیدونم لک دیدم نمیدونم فشارم رفت بالا وازاین حرفا

استارتر یا همین الان زنگ بزن این مهمونی شوم کنسل کن 

یا دیگه نبینمت تو نی نی سایت بدو

یه خبری خوندم راجع به یه مادر کرونایی و بچه ش خیلی ناراحت کننده بود دیگه نمیگمش اینجا

بله عزیزم

منم میدونم

بگو بذار اسی بدونه

مادر کرونایی یه نوزاد کرونایی ۸۰۰ گرمی بدنیا آورد و خودش مرد

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
استارتر یا همین الان زنگ بزن این مهمونی شوم کنسل کن  یا دیگه نبینمت تو نی نی سایت بدو

تورو خدا دعوام نکین 

اونا زنگ زدن که گفتن میان بخدا من هنگ کردم

اصلا فک نمیکردم خونه من یکی بیان

قربون انگشتات (معمولا اینجور مواقع میگم قربون دک و دهنت😁) 

به خدا من نمی‌فهمم آدمی که نتونه یه نه ساده بگه چطوری پتانسیل مادر شدن رو در خودش دیده؟ اصلا نمی‌فهمم 

الان بیان بگن میخوایم بیایم چاقو فرو کنیم توی شکمت خودت و بچه ت رو به فنا بدیم فرقی با این جمله که توی این وضعیت داریم میایم خونتون نداره

جواب مثبت یعنی تشریف بیارید چاقوی مبارک رو توی شکمم فرو کنید 😐  

چرا به خودت استرس میدی.عمت ارزششو داره؟؟؟؟دور از جون مریض بشی میاد جمعت کنه.بیخیال بابا کنسلش کن بره.راستشو بگو بگو چون بارداری باشه بعد کرونا.هی تعارف بزن بعد کرونا قدمت رو چشمام و...

بزنم تو سسسرت؟ 😐😐😐بزار زشت شه اصن😐😐😐اگه روت نمیشه بگی نیاید مجبوری بهونه اینجوری بیاری بگی فشا ...

بزن واقعا

چون دفعه اولم نیست

و کلا زبون ندارم از خودم دفاع کنم

2706