2737
2739
عنوان

مهمان ناخونده

1691 بازدید | 114 پست

بچه ها فردا واسه نهار مهمون دارم

خودشون زنگ زدن که میان

اعصابم بهم ریخته اول اینکه تو این کرونا کی مهمونی میره

دوم اینکه باردارم اصلا حال ندارم.شوهرمم میره سرکار

واقعا کسی نیست کمکم کنه .مهمون ها ۸ نفرن با خودمون میشیم ۱۰ نفر

بگین چی درست کنم که کم دردسر باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا خودت و شوهرت غذای توپ درست کن

جلو اونا هم علف بذار که دفعه آخرشون باشه تو کرونا میرن خراب میشن سر زن حامله

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

من موندم تو بیشعوری مهمونات و بی زبونی و سادگی خودت😐

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2738
راه نده بارداری بدنت ضعیف خدای نکرده کرونا بگیری چی تو مادری مسئولی کنسل کن

روم نمیشه

خودشون زنگ زدن بگم نیاید؟

بخدا نمیگن حامله س یا مریضی اومده

فک‌میکنن از خسیسه یا هر فکر دیگه ای

چه مهمونای بی ملاحظه ایی من کاری ب کرونا ندارم ولی شما بارداری اخه چطوری پاشی غذا درست کنی من ک عین 9 ماه کسی نیومد خونم بعد زایمانم همینطور گفتن نمیشه سختت میشه باز تو بارداری یه بار با کلییی اصرار مامانم و آبجیم و گفتم ک بیان خیلی واقعا سخت بود با اینکه کمکم کردن واسه درست کردن غذا

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
روم نمیشه خودشون زنگ زدن بگم نیاید؟ بخدا نمیگن حامله س یا مریضی اومده فک‌میکنن از خسیسه یا هر فکر ...

اره بگو من جز گروه های حساسم دفعه بعد

خیلی خطرناکه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بگو باردارم برام خطرناکه

مثلا جزو افراد ریسک بالا هستین،تعارف رو بذار کنار

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

وای بارداری میخوای مهمونی هم بگیری 

من بارداریم کاملا طبیعی بود و توی این جربانات ویروس هم نبود اینقدر استرس بچمو داشتم واقعا یه ذره به فکر بچه ت باش

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2706