2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفت از همکارام

236 بازدید | 9 پست

من بیمارستان شاغلم ولی بخش کرونا نیستم . ولی احتمال درگیر شدنمون با این بیماری بیشتره . چند شب پیش یک باری من تب کردم و شروع کردم لرز کردن اونم شدید زنگ زدم . به مدیر بخش کرونا گفتم من همچین علائمی دارم الان دکتر بیمارستانه من بیام گفت نمی خواد بیایی اینا علائمش نیست اگه خوب نشدی فردا بیا خلاصه ما تا فردا خوب نشدیم رفتیم دکتر . دکتر گفتداز شما بعید بود همکارمونمون هستین اینا علائم کرونا نیست برین استراحت بکنین

خب

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چه حرفیه مگه شما آدم نیستین همین کارارو میکنن که شیوعش بیشتر شده و مرگ و میر بیشتر خدای نکرده یه درصد احتمال میداد تب شما از اون باشه باید تست میگرفت ازتون عجب آدمایی پیدا میشن

برای دلم دعا کنید 🙏  به حاجتم برسم 🙏 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم😭
2728

تا امروز رفتم سرکار داخل بیمارستان به همکارا گفتم موضوع رو همه گفتن خب دکتر گفت نیست پس مشکلی نداره تا یکی از همکارا که اقا هست گفتندکتر فلانی زیاد با سواد نیست بیا برو پیش دکتر ×که الان شیفت هست من رفتم گفت شاید گرفته باشی ولی دفع کرده باشی بدنت قوی بوده بیا واست سی تی از ریه بنویسم تا این گفت همه همکارا ترسیدین یکی وانیستاد با فاصله چند متری بهم دلداری بده فقط همه همکارا فرار کردن فقط همون اقا دید همه فرار کردن اومد با فاصله دلداریم یکم داد خدا رو شکر جواب سی تی هم منفی بود

عزیزم منم بیمارستان کارمیکنم.اتفاقا چندتا مریض داشتیم فقط لرز داشتن..اسکن گرفتم مثبت شد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ناراحت نشو گلم..طبیعیه..امروز یکی از منشی هامون بعد ۵روز اومد..به ما نزدیک نمیشد نزدیک بود جواب سلامم نده😀

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

خب ترسش تو همه هست.

خدا رو شکر که مبتلا نیستی عزیزم.

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍