2703
2553
عنوان

به شوهرم میگم شما مردها چرا دوست دارید بچه دار بشید

| مشاهده متن کامل بحث + 3361 بازدید | 214 پست
ما بچه نمیخواییم  برای همین پرسیدم  این بهم حس خیلی قشنگی میده  که زندگی مون بخاطر ...

یه چی بگم ناراحت نشیا من شنیدم اصلا خوب نیست مرد بچه نخواد

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینو بگو 😂😂😂😂😂

سر خورده شدم با جوابش تو این قرنطینه

بعد هه ی سوالم رو تکرار میکردم که ببینم تجدید نظر میکنه حرفی از دوست داشتن بزنه

یه جواب های بدتری میداد که دیگه رسمأ ررررررد دادم

یه چی بگم ناراحت نشیا من شنیدم اصلا خوب نیست مرد بچه نخواد

ولی من تجربه کردم وقتی دو تا زوج با هم همسو باشند هر تصمیمی خوبه

اونی که اول بچه نمیخواست و اون یکی رو قانع کرد من بودم

گرچه همسرم هم کلا در مورد بچه مصر نبودن

😁
2456
سر خورده شدم با جوابش تو این قرنطینه بعد هه ی سوالم رو تکرار میکردم که ببینم تجدید نظر میکنه حرفی ا ...

نه بابا بخدا یه دوست داشتم شوهرش بچه نمیخواست اینم به جا خوشحالی تعجب کرده بود رفته بود پرسیده بود از روانشناس گفته بود دلیلش باید مشخص بشه بعدشم اسی خوشحال نیستی شوهرت صداقت داره من ازمردایی که شبیه زنا حرف میزننو وحرفه ای خوشم نمیاد 

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️
نه بابا بخدا یه دوست داشتم شوهرش بچه نمیخواست اینم به جا خوشحالی تعجب کرده بود رفته بود پرسیده بود ا ...

آخه جایی که باید صداقت داشته باشه نداره متأسفانه

جایی که نباید داشته باشه مثل همین مورد ، داره متأسفانه😅

2714
اوپرا منظورم شوهر شما نیستا این مردایی رو میگم خیلییی زبونبازی درمیارن وقربون صدقه میرن میگم حالم به ...

خب اینجور مردها که زبون بازن معلومِ که خیلی مخ زدن که بلدن چه جوری با حرف طرف رو (ببخشید بی ادبیِ)خر کنن

بازم شوهر تو عاقلانه شو گفته،من یه بار پرسیدم گفت،برای اینکه بندازم این ور اون ور حال بده،عین توپ شوتش کنم، باهاش کشتی بگیرم بزنمش   زمین

خشن بازیش بدم، بچه سفت بشه

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
بازم شوهر تو عاقلانه شو گفته،من یه بار پرسیدم گفت،برای اینکه بندازم این ور اون ور حال بده،عین توپ شو ...

شوهر منم میگه سه تا پسر داشته باشیم یه دختر

دعوا بشه جایی با سه تا پسرهام میریم میزنیمو میایم😐

منم میگم بشین تا برات بیارم👍😂😂😂😂😂

شوهر منم میگه سه تا پسر داشته باشیم یه دختر دعوا بشه جایی با سه تا پسرهام میریم میزنیمو میایم😐 من ...

خیلی خوبه،تاحالا بهش فکر نکرده بودم، مردا حواسشون به کجاها که نمیره

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2706