2733
2734

۲۰ روز تاخیر دارم

۲ تا از بیبی چکام یه هفته پیش هاله داد اما الان هرچی میزنم منفی میشه

کسی بوده با بیبی چک منفی باردار بوده؟🤔🤔😔

بزار ببینم

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیست روز خیلیی واسه منفی بودن تست و باردار بودنت 

فکر نکنم بارداری

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

منم ٢٠ روز عقب انداختم بي بي چكا يكي درميون مثبت ميشدن

ازمايش دادم منفي بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
منم ٢٠ روز عقب انداختم بي بي چكا يكي درميون مثبت ميشدن ازمايش دادم منفي بود

عزیزم خیلی ناراحت شدم امیدوارم ماه دیگه باردار باشی 

مشاوره هستم خوشحال میشم بتونم کمکی کنم . کاربر سال ۹۷ 
بعدش پریود شدی؟😟

نه هنوز 

ديروز ازمايش دادم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم خیلی ناراحت شدم امیدوارم ماه دیگه باردار باشی 

ممنونم عزيزدلم🌹

2706