2726

اونایی که مرغ کرچ و نازا 😁داشتند 

به نظرتون🤔 بعد از بیرون اومدن جوجه ها از تخم🐣 با نگهداری توسط مرغ کرچ🐦

سایر مراحل  مراقبت و غذا دادن به جوجه ها هم توسط مرغ کرچ 🐦انجام میشه یا مرغ مادر🐥 اینکارو انجام میده یا هیچ یک ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همش بخاطر قرنطینه اس. میدونم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

کرچ یعنی مرغی که دلش میخواد مامان بشه یه گوشه میره میشینه رو تخمایی که جمع کرده یا شما براش گذاشتین کنار.. وقتی هم جوجه ها دنیا اومد مثل شیر مواظبشونه دنبالشون همه جا میره و اگه کلاغ یا گربه حمله کنن بالهاش رو باز میکنه و جوجه ها زیرش قایم میشن.. وای من عاشق مرغم

به آرزوهایت ایمان داشته باش..

فکر کردم نوشتی مرغ کرج اومدم ببینم مرغای کرج چه اتفاقی افتاده براشون😑

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
شما مرغ داشتین؟؟ عزیزم مرغ کرچ نازا

تلفظ کرچ چجوریه؟؟

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

مگ مرغ میزاد ک نازا بشه😂😐 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
چرا دیگه نازاست پس چرا بهش میگن کرچ؟!🤔

همیشه که کرچ نیست... همون مرغه که کلی تخم گذاشته. یه دوره ای تصمیم میگیره تخم نذاره عوضش بچه بزرگ کنه. میگن کرچ شده.. من بچه بودم همیشه تو حیاط مرغ داشتیم... 

به آرزوهایت ایمان داشته باش..

2706