2737
2734
عنوان

ماهی بوگندوی خر

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 25 پست
با پلو سفید من چون خیللیییی از بوش بدم میاد همینجور یخ زده خریدم که دست بهش نزنم

اول بزار یخش بازیشه نمک بزن به همه جای ماهی بزارش توسبد تقریبا یکساعت بمونه نمکخوربشه درضمن همون اول ماهیو اگه میخوای بشورونمک بزن دیگه نمیشه بشوریش بعد اب نارنج یا ابلیمو به همه جای ماهی بزن وبزارش نیم ساعتی بمونه بعد باپارچه یا دستمال حوله اب اضافشو میگیری 

ارد-زردچوبه-ادویه ماهی-فلفل قرمز-پاپریکاهم اگه دارین قاطی کن ماهیو بغلتون توش بندازتوروغن طعمش عالی میشه نوش جونت 

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

اگه دوست داشتی بعد چنتادستور دیگه هم بهت میدم بگم بهت خوشمزهترین ماهی برای سرخی شوریده هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم دیگه نخرم ماهی رو. اخه از بس میگن خوبه ادم وسوسه میشه بیاره تو برنامه غذاییش

خب اگه خیلی حساسی پیاز وسیر رنده کن و ادویه بزن بعد روش سلفون بکش بزار یخچال یه روز بمونه پیاز زیاد بزن که یخچال بوی ماهی نگیره.سوخاری کنی هم خوب میشه

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
اول بزار یخش بازیشه نمک بزن به همه جای ماهی بزارش توسبد تقریبا یکساعت بمونه نمکخوربشه درضمن همون اول ...

مرسی عزیزم

یعنی نه پیاز نه سیر هیچکدومو نمیخواد؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731

فائزه سلام

نگو اینجوری دختر

ماهی عالیه و واقعا خوشمزه هست غذاهای دریایی.

بیخود نیس اینقدر طرفدار داره سرتاسر دنیا 

از مادرم میپرسم حتما برات میگم چه جوری درست کنی تا خوشمزه بشه.

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
فائزه سلام نگو اینجوری دختر ماهی عالیه و واقعا خوشمزه هست غذاهای دریایی. بیخود نیس اینقدر طرفدار ...

😂😂

باشه عزیزم

بوی ماهی نمیذاره رلکس باشم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
😂😂 باشه عزیزم بوی ماهی نمیذاره رلکس باشم

😍❤😘

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
مرسی عزیزم یعنی نه پیاز نه سیر هیچکدومو نمیخواد؟

نه اصلا برای سرخی نمیخواد مامعمولا ماهی سرخیو با سبزی پلو میخوریم اگه بخوای شکن پر یا حووری یا جوردیگه درست کنی سیررنده شده میخواد

2738

فائزه از مادرم پرسیدم

میگن ماهی رو که تمیز کردی؛ یه کم نمک بزن و یه ربعی صبر کن تا نمک بره تو جسمش 

فقط زیاد نزن که شور نشه ماهیت 

بعد ماهیت رو بشور و با پارچه تمیز خشک کن

توی یه سینی نمک و زردچوبه و آرد و ادویه مخلوط و دارچین رو مخلوط کن و ماهی رو آغشته کن به ترکیبت.

که کل ماهی ها رو موادت بگیره 

بعد تو روغن فراوون سرخ کن 

با شوید پلو یا باقالی پلو و سالاد شیرازی واقعا خوشمزه میشه. سالاد شیرازی رو هم حدالامکان با ابغوره و نمک و نعنا پونه زیاد درست کن.خیلی خوبه.

مخصوصا با ته دیگ شوید پلو..

نوش جان.

فائزه از مادرم پرسیدم میگن ماهی رو که تمیز کردی؛ یه کم نمک بزن و یه ربعی صبر کن تا نمک بره تو جسمش& ...

مرسی ژپتوجان عزیزم

خیلی لطف کردی

میپزم و عکسشو برات میفرسم🌺

مرسی ژپتوجان عزیزم خیلی لطف کردی میپزم و عکسشو برات میفرسم🌺

زنده باشی عززیزززم❤🌷