2737
2734
عنوان

خیلی فوری لطفا بگین جای من بودین چکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 39 پست
شوهرم خیلی سختشه دو سال نیمه عقدیم

ببین شرایط الان با همیشه فرق داره

باید انتخاب کنی

ولی هر انتخابی کردی پاش وایسا

اگه رفتی خونه زندگیت بعد هی فکر عروسی نگرفتنو نکن یا به شوهرت قر نزن راجع بهش 

بپذیر که شرایط متفاوته الان و کاریش نمیشه کرد

من بودم میرفتم خونم 2 سال و نیم خیلیه

بعد که کرونا رفت مراسم بگیر اگه برات مهمه اشکالی نداره

همه میدونن الان شرایط با همیشه در کل تاریخ بشریت فرق داره

منم از همین میترسم الان بهش فکر میکنم گریم میگیره

پس حتما بگیر.من دخترم بزرگه ماشاله ولی هنوزم که هنوزه یه حسرت بزرگه برام.بعضی چیزا هیچوقت تکرار ندارن مثل عروس شدن

بر چهره ی دلربای مهدی(عج) صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه مراسم بخواد هم میگن میخواستی برای رفتن به خونه ت عجله نکنی اینقدر

اره ک میگن 

از مزه هم میوفته اون وقت 

خیلی خوشحالم نفرسوم رابطمون ثمره عشقمونه دخترمونه👨‍👩‍👧🧿

عزیزم من خودم زیاد موافق عروسی نیستم نگرفتنش هم برام مهم نبود پشیمونم چرا اصلا گرفتم ولی شما وقتی انقدر دوست داری به همسرت بگو صبر کنید عروسی بگیرید بعد برید سر زندگی تون چون حسرت نشه برات 

2731

ولی مطمئن باش بعدنی در کار نیس وقتی چند ماه از زندگی و زناشوییتون بگذره نه دیگه شوق و ذوقی برا جشن میمونه نه کسی برات جشن میگیره الان برا جشن دلیل دارین بعد که دلیلی وجود نداره

ولی مطمئن باش بعدنی در کار نیس وقتی چند ماه از زندگی و زناشوییتون بگذره نه دیگه شوق و ذوقی برا جشن م ...

اصلا حرفتون منطقی نیست اگ قراره جشن بگیره خوب سالگرد ازدواج ی جشن خوب میگیره 

2738

بنظرمن بذارید کردنا تموم بشه مراسم بگیرید من عروسیمو مختصر برگزار کردم بخاطرشرایط مالی همسرم ولی آتلیه رفتم گعتم حداقل فیلمبردارنداشتیم عکسمون باید باشه بخاطر همون تعداد کم مهمون۱۵۰نفری بودن آرزوی لباس عروس پفدار ب دلم مونده ۶ساله میگذره ولی هنوزمیادمه وفراموش نمیکنم اشتباه کردم گفتم اگ بااین تعداد لباس عروس اجاره کنم مسخرست و کلا خرج لباس عروسم۱۵۰تومن شد خوشگل بود ولی خب فرق داره شماهم تحمل کنید بعدازکروناانشالله برید خوب وخوش مراسم بگیرید