2733
2734
عنوان

آخر با شوهرم آشتی کردم

802 بازدید | 35 پست

دیشب رفتیم خونمون با مامانش بعث کرده بود معلوم بود دلشو بد شکسته خیلی بد گریه میکرد تا خود صبح بعد خوابید ظهر بیدار شد خیلی رفتارش خوب بود بهم میگفت واقعا میخای زندگی کنی منم گفتم آره گفت پس از الان چادری شو گفتم هرچی تو بگی بعدش گفت نه وقتی خودت دوسنداری دلم نمیاد مانتو بپوش ولی حجاب داشته باش شوخی می‌کرد باهام محبتش اصلا کم نشده مث همیشه بوس و بغلم می‌کرد ولی شکاک تر شده 

این دنیا شوخی خداست 😢💔زندگیو باختم برای امید دوباره به زندگی برام یه صلوات بفرستین 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

افرینننننن نی نی هام خوشحال شدن 

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
2738

ببخشیدا ولی حقته تا خیانت نکنی. مردم شوهرشون همینجوری شکاکه تو خیانت کردی بعد میخوای  شکاک نشه منم بودم میشدم

خدایا کمکم کن سال دیگه اینموقع هیچ دغدغه فکری نداشته باشم آمین
حامله ای احتمالا چند قلووو؟

اره عزیزم دوقلو قربونت

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

در جریان تاپیک های قابلیت بودم خداروشکر. فقط اینبار عزیزم قدرزندگیتو بدون😘😘😘😘😘

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
الهی عزیزم ایشاالله سلامت باشین 

مرسی شما باردار نیستین

منم دعا کن فدات بشم ۱۰سال منتظر خسته

حتمااااا

2706