2733
2734
عنوان

به سوی ظهور.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12637 بازدید | 228 پست
خواب صیحه رو دیدید؟

نمیدونستم صیحس صدایی میومد و صدا نبود اما میدونستم داره صدا میزنه و من به سرعت میرفتم و خیلی چیزایی که عجیب بودن ولی یادم نمیاد

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
نمیدونستم صیحس صدایی میومد و صدا نبود اما میدونستم داره صدا میزنه و من به سرعت میرفتم و خیلی چیزایی ...

چه عجیب!

در روایتی گفته شده که وقتی ندا میاد هیچکس نیست که قبول نکنه و همه میپذیرند ظهور رو

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله وقتی ندای ظهور میاد و حضرت قیام میکنند تا مدت ها جنگ هست بین دو سپاه.به نقلی تا نه ماه طول میکش ...

چقدر من بی اطلاعم خجالت میکشم چجور شیعه ای هستم من تا الان فکر میکردم علائم همه مربوط به قبل از ظهور هست  

اللهم عجل لولیک الفرج
چه عجیب! در روایتی گفته شده که وقتی ندا میاد هیچکس نیست که قبول نکنه و همه میپذیرند ظهور رو

یه خواب دیگم دیدم اونو دقیق یادمه میشه بگم 

2728
میشه اساتیدی که مورد اعتماد هستند معرفی کنید

اساتید مرکز تخصصی مهدویت

مثل استاد محمودی،استاد شهبازیان،مولایی،اباذری،زهیر دهقانی،خدامراد سلیمیان،حاج آقا پناهیان،استاد هوشیار و...

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
یه خواب دیگم دیدم اونو دقیق یادمه میشه بگم 

البته بفرمایید

چقدر من بی اطلاعم خجالت میکشم چجور شیعه ای هستم من تا الان فکر میکردم علائم همه مربوط به قبل از ظهور ...

دیر نشده برای کسب اطلاع و شناخت مسائل مهدویت.بالاتر دسمنان مهدویت رو نوشتم که شیعه چطور دشمنی میکنه.از همین حالا شروع کنید.

وقایع مهدویت از نظر زمانی به سه دسته تقسیم میشه.وقایع قبل از ظهور،دوران ظهور و بعد از ظهور

البته بفرمایید

خواب دیدم سر امام حسین از فضا به سمتم اومد و وقتی رسید تمام قد شدن من هول شده بودم گفتم خیلی سوال دارم خیلی میخوام بپرسم بعد اصلا فرصت سوال ندادن شروع کردن و من احساس میکردم با سرعت زیاد داره به من اطلاعات وارد میشه من نمیفهمیدم اما امام حسین انگار که وقت کم باشه فقط اطلاعات میدادن تا جایی که احساس کردم نمیتونم تحمل کنم داشتم منفجر میشدم گفتم دیگه نمیخوام نمیتونم تموم شد و من فقط جمله اخرشونو فهمیدم بهم گفتن همیشه مواظبتم گمراه نشی

اینم بگم که حرف بینمون به حالت فهمیدن بود و حرف زدن نبود 

2738
چه عجیب! در روایتی گفته شده که وقتی ندا میاد هیچکس نیست که قبول نکنه و همه میپذیرند ظهور رو

من جایی خوندم بعد از اون صیحه آسمانی، شیطان هم برای اغفال مردم صحبت میکنه و خیلیا فریب میخورن،درسته؟

.
پس رائفی پور چی؟

نظری ندارم در این مورد

ترجیح میدم سکوت کنم

خواب دیدم سر امام حسین از فضا به سمتم اومد و وقتی رسید تمام قد شدن من هول شده بودم گفتم خیلی سوال دا ...

چقدر عجیب!

امام حسین کشتی نجاتند.انشاالله همیشه تحت لوای حضرت قدم بردارید و عاقبت بخیر بشید

صهیونیزم ها گروهی از یهود هستند که حدود صد سال پیش گفتند آمدن منجی خیلی طول کشیده و تصمیم گرفتند حکو ...

سلام خانمی ببخشیدنصفه شبی درخواست دوستی دادم باهاتون کاردارم لطفاقبول کنیدممنون

سلام،استارتر شما گفتید،همه ی ادیان منتظر این موعود هستن،.....این درست،.اما هرکدام از ادیان منتظر منجی خودشون هستن ،مثلا هندوها،اونو (آواتا)مینامند،زرتشتیان اونو از پیروان زرتشت و از زرتشتیان میدانند.یهودیان او را از بنی اسرائیل و عیسویان اونو مسیح موعود میدانند.آیا این ادیان هم برای منجی موعود نشانه هایی دارن؟آیا همین نشانه هایی که شیعیان میگن مثل بیماری و قحطی و جنگ....اونا هم به این نشانه ها اکتفا میکنند؟

[QUOTE=131621927]بله وقتی ندای ظهور میاد و حضرت قیام میکنند تا مدت ها جنگ هست بین دو سپاه.به نقلی تا نه

چطور این همه اتفاق که پس از ظهورمیوفته رو پیش بینی میکنن،یعنی چنان تعریف میکنن که انگار یک بار ویدئوی ظهور رو دیده باشن.تمام اتفاق هایی که رخ میدرو میدونن ،جز اون لحظه ی ظهور،مو به موی از ظهور تا شهادت امام رو توصیف میکنن،چرا لحظه ی ظهور پنهان مونده ؟

2706