2726
عنوان

به سوی ظهور.....

12635 بازدید | 228 پست

سلام به همه منتظران و محبین حضرت ولی عصر

اعتقاد به ظهور منجی در تمام ادیان وجود داره و کل بشریت چشم براه ظهور اخرین حجت خدا هست.

با وقایع اخیر این مسئله پررنگ تر شده و شبهات و حقایق با هم امیخته شدند.از طرفی انتظار یعنی تلاش و پویایی...پس لازم و واجبه بر همه ما که وظیفه خودمون رو بشناسیم،شبهات رو بدونیم و پاسخ صحیح رو یاد بگیریم تا یک قدم جامعه رو برای ظهور جلو ببریم.

این تاپیک رو زدم به خاطر درخواست زیاد کاربران تا انشاالله با کمک هم به یک نتیجه درست برسیم و سوالاتمون برطرف بشه.سوالاتتون در زمینه مهدویت رو میتونید اینجا بپرسید.

@نی_نی_یار_5   هم در جریان هستند و اجازه دادند که این تاپیک ایجاد بشه.

از همه دوستان عزیزم که هدفشون کسب اطلاع و فهم حقیقت هست خواهش میکنم اگر توهینی شد مطلقا جواب ندند که تاپیک تعطیل نشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امام  زمان وقتی بیاد    با چه سلاحی میشه استادگی کرد مقابل دشمن  پیشرفته    چون  یکی  میگه  سلاح ها از کار میفته  و..... و خدا هم احتمالا   میزاره تا  خود  بشر  سرنوشت رو تموم  کنه  مثل  واقعه کربلا

زراااااافه خر کصافط مغرور بی وفا😠😠😠
کاربریمو دوس دارم مچکرم😎

اگر دقت کنید پرسش و پاسخه نه انکار مهدویت.

جواب دادن به شبهات و سوالات

و از شما ممنونم که رعایت میکنید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

گلم مطالب رو واضح وروشن بزار تا همه متوجه بشن وبتونن درک کنن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

بدون اطلاع من تاپیک زدین؟ 

من؟ 

مدیر فعلی سایت پرژک هستم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706