2726

یه حسی دارم انگار همش دلشوره دارم 

فکرای الکی میاد تو ذهنم اصلا حالم بد میشه انقدر میرم تو فکر که گریه میکنم

دلیلشم یه سری چیزای مسخره و الکیه مثلا یه شب احساس میکنم تنهام دیگه خسته میشم میزنم زیر گریه اما اصلا تنها نیشتم و کلی دوست دارم خانوادم که عاشقشونم

چیکار کنم؟!

جوری شده که حالو حوصله هیچ چیو ندارم حرف زدن یا کار کردن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم همه چیز بستگی به خودت داره تاخودت نخوای حال دلت و احوالت خوب نمیشه اهنگهای شاد گوش کن برقص شاد باش فیلمخای خنددار نگاه کن به چیزهای منفی فکر نکن از آدمهای منفی نگر دوری کن تمیز بگرد و ارایش داشته باش همیشه

باخودت حرف بزن اشکالی نداره گلم هرچی تو دلته بریز بیرون 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

دکتر به من گفت ماهی یه دونه قرص ویتامین دی بخورم

و مشغول کار هنری بشم

واقعا حالم بهتر شده دوست عزیز 

البته درباره ویتامین اگر منعی نداری بخور

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

حتمن پیگیر ویتامین D   و تیروعیدن باش" من یه مدت کم کم ب خودکشی فک میکردم حال وحشتناکی داشتم "  ولی وقتی پیگیر اینا شودم و خوب شودم"        الان تو عذاداری بزور گریه میگنم۰😐 🤣داره آبروم میره

دکتر به من گفت ماهی یه دونه قرص ویتامین دی بخورم و مشغول کار هنری بشم واقعا حالم بهتر شده دوست عزی ...

ممنون گلم 

حتما قرص ویتامین دی میخورم امشب

چنپ وقت گذشت ک حالتون خوب شد؟!

ممنون گلم  حتما قرص ویتامین دی میخورم امشب چنپ وقت گذشت ک حالتون خوب شد؟!

خواهش میکنم 

کمتر از ۳ماه طول کشید

عزیزم میخوای با پزشک مشورت کن مشکلی برات پیش نیاد بخاطر قرص

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706