2737
2734

هفته ۲۴هستم سرکلاژم واستراحت خیلی ببخشیدچن روزیه لگنم دردمیکنه بعضی وقتام مقعدم دردمیگیره بیشتروقتایی ک درازکشیدم یه مدت طولانی مثلابه سمت راست یاچپ هی باید اینواونورشم  

ضربه های جنینم بیشتر به پایین میزنه بعضی وقتام به مثانم آخرین سونوم بریچ بود باسونوی شکمیم هفته ۱۸سرویکسم ۳۷بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوختن دهانه رحمه برای جلوگیری اززایمان زودرس

به نظر من حرکات جنینه طبیعیه خی🤔البته مطمعین نیستم رو حرف من حساب نکن

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2738
قبل سرکلاژم سونو شکمی شدین؟ چند بود سرویکس؟ فقط مراقب انقباصات رحمی باش

هفته ۱۴سرکلاژشدم سونوی واژینال  ۳۷بود چون سابقه سقط وزایمان زودرس داشتم سرکلاژشدم

قبل سرکلاژم سونو شکمی شدین؟ چند بود سرویکس؟ فقط مراقب انقباصات رحمی باش

شکمم تا۴ماهگی خیلی سفت میشد ولی الان خداروشکردیگه اونطوری نمیشه فقط نگران دردلگنمم وعفونت هی دارواستفاده میکنم ولی فایدیی نداره

دکترم ۲ماهه ویزیتم نکرده الانم منشی زنگ زده ویزیتوبریزحساب باواتساپ دکتربرات داروبنویسه

چ مسخره

چ دردسری شده این کرونا لامصب

بخاب زمین پاتو بیار بالا  بچه بره بالاتر .تندتند  این پهلو اون پهلو شدن طبیعیه

چیزایی ک تو این چندسال شنیدم و گفتم بهت امیدوارم تاثیز داشته باشه

منم نوزادم بريچه دكتر گف دهانه رحمم لوزي شكله انگار فك كنم شل شده گف سونو واژينال بده اگ بد بود بهت شياف بدم ولي ترسيدم برم بيمارستان 

ني ني بعضي وقتا انگار تو مثانم لگد ميزنه نميدونم طبيعيه يا نه 

گلی به نطرم دکتر دیگه برو که حضوری ببینتت آخه نمیشه که شما بارداریت پرخطره

اخه دکتراحمقم زورش میادبرم جای دیگه یباررفتم کلی بهش برخورد گفت بروهمون دکتر من دیگه ویزیت نمیکنم حالاموندم بخدا نمیدونم کلینیک ابن سینامیرم متخصص سقط مکرره جای دیگه این داروهارونمیدن

2706