2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قهوه ای خیلی تیره

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
ببین شماره n2 هست. خیللللی تیره میشه.  بعد دیگه نمی تونی روی موهات کاری انجام بدی هااااا.  ...

این خانم درست میگه پرکلاغی دوسال بعد میتونی دکلره یا مش دربیاری زمانیکه کلا این رنگ رفته باشه زیاد پایه نمیده 

عزیزم من از همین مارک واسه عید خودم رنگ کردم کیفیتش خوب بود ولی این شماره ای که مادرشوهرت داده جزو مشکیا بحساب میاد بعد نمیتونی موهاتو یه رنگ دیگه بزنی مشکی میشع موهات کاملا

2738
عزیزم من از همین مارک واسه عید خودم رنگ کردم کیفیتش خوب بود ولی این شماره ای که مادرشوهرت داده جزو م ...

یعنی بعد نمیتونم اصلا رنگ کنم.

ممنونازراهنمایت

دلم نی نی میخاد😔💜

سلام عزیزم از اونجایی ک گفتی مادرشوهرت گفته خیلی وقت هست رنگ رو داره حتما تاریخ انقضا رو ببین ک نگذشته باشه چون اگ گذشته باشه و بزنی موهات میریزه و سرت زخم میشه و..... 

2706