2703
2553

سلام دوستان پدرم بازنشتس اینطور نبود که همش بیرون باشه اما از وقتی کرونا اومده انگار پرنده ای باشه که تو قفس زندانیش کرده باشن دوست داره ازاد بشه از هر فرصتی واسه بیرون رفتن استفاده میکنه اصلا وقتی میخواد بره بیرون اینقد ذوق شوق داره خیلی خیلی نگرانشم چون اونطورکه باید وشاید اهمیت نمیده مخصوصا اینکه مادرمم مشکل قلبی داره 😔😔

حالا اگه بیرون رفتنشو نمیتونید کنترل کنید پس لطفا رعایت گنید دستکش دستش کنه ماسک بزنه وقتیم اومدخونه ضدعفونی کنید دستاشو لباساشو 

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شوهر و خانواده انترش

😂😂😂😂😂😂وای

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2714

داداشام ولی خیلیییییئ رعایت میکن😊

اگه نکنن مامانم ... دیگه خودتون بفهمید

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

پدر من هم با كلي خواهش تمنا باز هم بيرون ميرند البته خيلي كمتر از قبل چون من علايم پيدا كردم نگران شدند كلا هميشه بيرون و پياده روي زياد ميرفتند الان براشون سخت شده

ما هم همش نگرانيم خدا خودش رحم كنه به همه ما اين بيماري ريشه كن بشه 

مردا نمیدونم چرا فکر میکنن با بی احتیاطی قوی جلوه میکنن

رفتم خرید سرکوچمون پدرشوهرمم تو سوپری دیدم 

اومد دست بده گفتم ببخشید و دست ندادم بهش برخورده میگه مگه من ایدز دارم گفتم نه بابا من ایدز دارم بهت دست  نمیدم 😒😒😒

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2706