2737
2734

هییییی خداااا دنده کشی ها رو مشکل دارم گفتم فقط میخوام با 1 برم بابام گفت اگه بخوای فقط با 1 بری همون رانندگی نکنی بهتره بدرد نمیخوره😢

گفتم میخوام پارک کنم دعوا کرد گفت پارک چیه راهتو برو😒

💙از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنده یک چیهههه

من تو جلسه اموزشی با دنده سه هم میرفتم 

مربیه دعوا میکرد

رانندگی چیزه اسونیه نتررررس

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2728

باباها اعصاب ندارن 😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2738

ببین گل اصلا اصلا با مرد جماعت تمرین رانندگی نرو مگر اینکه مربیت باشه.وگرنه کاری می کنن که کلا رانندگی کردنو ببوسی بذاری کنار

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

بابای منم همینجوریه . 

یه بار بهم گفت برو دنده سه من رفتم پنج .

هیچی دیگه خودم با احترام زدم کنار پیاده شدم .

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
2706