2733
2739

هستشو دراوردم شستم میخام حلواش کنم ارد دارم پودر نارگیل و گلاب و دارچین و کاکائو دارم اما پودر هل و زعفرونم تموم شده گردو  هم ندارم  حالا بااینا چطوردرست کنم روغن حیوونی و کره هم دارم اما ب نظرم روغن نباتی خوشمزهتره

توپک خرما درست کن

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرما رو کاملا پوره کن . 

آرد رو بذار روی حرارت تفت بده تا بوی خامیش بره و رنگش تغییر کنه. روغن بریز خرماهارو اصافه کن.

گلاب و پودر دارچین بزن بهش

پودر کاکائو واسه حلوای خرما جالب نیست

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2728

من چرخش میکنم روغن گرم میکنم میریزم روش آردهم بو میدم طلایی که شد میریزم روشون و ورز میدم بخوامم معطر بشه گلاب وهل هم اضاف میکنم پهن میکنم قالب میزنم برای تزئین هم روشون پودر نارگیل یا کنجد میپاشم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

آردت رو تفت بده وقتی خامیش رفت 

وقتی هنو گرمه خرماهات بریز توش و با دست مخلوط کن 

کم کم روغن محلی بهش بده و شیر 

ایقد خوشمزه میشه که خدا میدونه من عااااشقشم 

اگ گردو هم داری مخلوطش کن

2738

من اسلایس خرما درست کردم دیشب با خرما شکرک زده

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ارد وروغن یاکره بزار روحرارت مدام هم بزن ک نسوزه وقتی اردت طلایی شد خرمای هسته گرفته رو بریز و حسابی بکوبش تایکدست بشه

میتونی کنجدوپودر گردو هم بریزی توش.خیلی خوب میشه اینجوری

حلوای خرما بلد نیستم .میتونی خرما رو تو روغن یه مقدار سرخ کنی .نون رو ریز ریز کنی یا چرخش کنی .آرد هم یه مقدار تفت بده در حدی که بوی خامیش بره .بعد از اینکه خرما سرد شد .تمام مواد قاطی کنی .با پودر نارگیل و کنجد  ویا گردو تزیین کن

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
من اسلایس خرما درست کردم دیشب با خرما شکرک زده

اینه.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706