2733
2734

اول سلام

دوم شرایط: من تو یه شهر کویری و کم جمعیت زندگی میکنم و قبل کرونا هم که میرفتم با دخملم(با کالسکه اش) به ندرت تو این دو تا خیابونی که تا مسیر پارک میرفتم کسی یا ماشینی رو می دیدیم و تو پارک هم نهایت دو سه تا بچه به همرا مادرشون بودن( این شرح وضعیت از موقعیت محل زندگیمون) و الان که حدود 50 روزه تو خونه ایم و از نظر روحی خودم و بچم بشدت داغونیم😢😢 

حالا به نظر شما اگه با دخترم عصرها نیم ساعت بریم پیاده روی و به هیچ چیزی هم دست نزیم و فقط تا نزدیک پارک بریم و برگردیم و مطمینا کسی هم تو مسیر نخواهیم دید نهایت یکی دوتا ماشین از کنارمون رد بشه ...مشکلی داره از جهت احتمال ابتلا به کرونا یا نه مشکلی نداره بریم پیاده روی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو روزه ک میرم‌توی حیاط پیاده روی😑

حالا یا تاثیر دارع واسع لاغری یا نداره😂😂😂ولی خوبع

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜

وای نگو نگو منم یکم افسردگی داشتم دیگه از وقتی نشستیم تو خونه بدترم شدم من شوهرم نمیزاره دخترم و ببرم بیرون ولی خودم میخوام برم به درک که کورونا بگیرم خسته شدم.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738

خوتتون آپارتمانه؟ اگه آپارتمانیه دستگیره در و پریز برق و ... رو با دستکش دست بزن اگه اپارتمان نیست برو به هیچی هم دست نزن رو صتدلی پارک هم نشین

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

عزیزم پیج دکتر ظریف رو ببین پیشنهاد میکنه در ساعت های خلوت با رعایت بهداشت حتماً برید بیرون که بچه ها افسرده نشن

من پسرم ۶ ماهشه بخاطر عدم رفت و آمد تو ویدئو کال هم وقتی مادربزرگاشو میبینه دیگه غریبی میکنه و میزنه زیر گریه😢 خدا آخرشو به خیر کنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706