2733
2739
عنوان

زن دوست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2426 بازدید | 56 پست

شاید میخواد غیرتی شدنتو ببینه

وا آخه گردن 😐

مگه میشه جلوی شوهرش گردن یه مرد دیگه رو ببوسه

اگر واقعیه اصلا قطع ارتباط با این رفیق ضروریه

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید میخواد غیرتی شدنتو ببینه وا آخه گردن 😐 مگه میشه جلوی شوهرش گردن یه مرد دیگه رو ببوسه اگر وا ...

شاید شوهرش نبوده چند لحظه 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
خوبه بقیه جاهاشو بوس نکرده😂😂😂😂🤣 ابرو بنده خدا رو برد شوهرت😂🍭

بخدا اصلا فکرشم نمیکردم اینجور دختری باشه حیلی موزی هست

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2738

نامزد منم میگفت زن دوسش سینشو نیشگون گرفته😑😑😑😑

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
شاید میخواد غیرتی شدنتو ببینه وا آخه گردن 😐 مگه میشه جلوی شوهرش گردن یه مرد دیگه رو ببوسه اگر وا ...

ن پرسیدم گفت رفته بود دسشویی

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
بخدا اصلا فکرشم نمیکردم اینجور دختری باشه حیلی موزی هست

تف نمیشه به هیشکی اعتماد کرد☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
اصلا حستسیت نشون نده والا دیگه چیری نمیگه بهت؟ همون موقع نپرسیدی جلو شوهر خودش بوده ؟؟

پرسیدم گفت نبود رفته بود دسشویی

2706