2733
2734
باور کن همینکارا رو میکنیم ولی همچنان ۲ ساعت روی سرم میپره به سختی میخوابه شبا مدام بیدار میشه در طو ...

پسر من از نوزادی همین بود چله ش نرفته بود ازبس نخوابید و بغلم بود خودم فشارم افتاد بیهوش شدم 

سرحال و شادابم نگاه میکرد فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نابود شدیم بخدا شبیه معتادها شدیم    مهمونم میومد خواب ظهرش حذف میکرد

بخدا سرم داره میترکه از بیخوابی شوهرمم عین خیالش نیست میگه تو فقط از خوابیدن صحبت میکنی خودش بچه رو ۱ دقیقه هم نگه نمیداره سر وقتش میخوره و میخوابه اون وقت کل زحمت بچه رو ما میکشیم

2731
دخترا بچه های شما جیش میگن؟ پوشک میکنید هنوز؟ رنگارو چی بلدن؟

پسر منکه نمیگه چهار ماه میبرمش هنوز یاد نگرفته شمارش تا پنج و کارت بازیها رو بلده اما رنگ تشخیص نمیده البته هنوز زوده 

بخدا سرم داره میترکه از بیخوابی شوهرمم عین خیالش نیست میگه تو فقط از خوابیدن صحبت میکنی خودش بچه رو ...

خیلی سخته بچه ی بد قلق خدا بهت سلامتی و صبر بده 

ان شالله بزرگ بشن بهتر بشن 

من وحشتنااااااک شلوغه از استند میره بالا خودشو اویزون میکنه قلبم میریزه 

پسر منکه نمیگه چهار ماه میبرمش هنوز یاد نگرفته شمارش تا پنج و کارت بازیها رو بلده اما رنگ تشخیص نمید ...

دختر من رنگو تشخیص میده ۴ ۵ تا رنگو بلده خیلی پرتحرکه شایدم بیش فعاله و نمیدونم هیچی هم نمیخوره

2738
تو این ۲سال خیلی عصبی شدم خیلی آدم شادی بودم به کل افسرده و روانی شدم

عین منی   من چهارتا برادرزاده داشتم میزاشتن پیش من عین خیالم نبود تاشب سر بچم کلا بهم ریختم سکته نکنم خوبه 

باهاش بازی میکنم یه کار دیگه میکنه حلقه بازی و لوگوهاش انداخته بود بخاری دو روز درگیر اون بودیم 

عین منی   من چهارتا برادرزاده داشتم میزاشتن پیش من عین خیالم نبود تاشب سر بچم کلا بهم ریختم س ...

بچه داری همراه با خانه داری و آشپزی شوهرداری دیگه اصلا فرصت برا خود آدم نمیمونه یه یکمم به خودمون برسیم