2410
2553

پسرم الان تا ۲ بیداره بعد میخوابه تا ۱۲ دوباره ۵ میخوابه تا ۸ تقریبا

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیدا بخاطر کرونا چون خودمون تا 2 و 3 بیداریم اونم بیداره تا اونموقع و تا 1و نیم ظهرم میخوابه عصرا هم نیم ساعت میخوابه قبلا هم ساعت 12 اینا میخوابید تا 12 ظهر عصرم نیم ساعت میخوابید .

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2720

بستگی داره عزیزم هر بچه یه جوره....دختر من ۲ سال وسه ماهشه چون شبا خیلی بد میخوابه و هی بیدار میشه دیگه روزا نمیخوابونمش

خواب شبش خیلی بهتر شده فقط یه بار بیدار میشه آب میخوره میخوابه 

2714
باید محیطو آماده کنی به باباش بگی بخوابه خودتم به خواب بزن تی وی هم خاموش

باور کن همینکارا رو میکنیم ولی همچنان ۲ ساعت روی سرم میپره به سختی میخوابه شبا مدام بیدار میشه در طول روز نمیخوابه و بی تابه میکنه

خب در طول روز ۳ ساعت عالیه دیگه خوش بحالت

اره دیگه جدیدا زیادتر میخوابه ولی وقتی بیداره سرویس کاملم میکنه شبا خیلی دیر میخوابه ادم کلافه میشه 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 
2706