2737
2734
عنوان

حس ششمی قوییییی بیاد زود لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای😂

چیههههههه؟؟

شوهر دوس خو😂😂😂😂

هولم خودتونید😂😂😂😂💋💋

👑🌹

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
چي؟

دوتامون گفتیم کی شوهر میکنیم پستامون هم پشت سر همه😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2731
چیههههههه؟؟ شوهر دوس خو😂😂😂😂 هولم خودتونید😂😂😂😂💋💋 👑🌹

آخرم کسی نگف کی شوهر میکنیم😂😂😂😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
آخرم کسی نگف کی شوهر میکنیم😂😂😂😂

دلم میخواد این پسره ک تو عصر جدید پیشگویی میکرد پیدا کنم بگه بهم👑🌹

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
دلم میخواد این پسره ک تو عصر جدید پیشگویی میکرد پیدا کنم بگه بهم👑🌹

منم دوس دارم بدبدونم😂یکیو پیدا کردی گف.. منم تگ کن بپرسم ازش😂😘

منم دوس دارم بدبدونم😂یکیو پیدا کردی گف.. منم تگ کن بپرسم ازش😂😘

باشه😂😂😂

👑🌹

2738
جانم صدام زدید؟

عزیزم سلام. اون کسی که تو ذهنمه نظرش راجع به من چیه؟ منو چه جور ادمی میبینه از لحاظ ظاهر و باطن ؟؟؟

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.
عزیزم سلام. اون کسی که تو ذهنمه نظرش راجع به من چیه؟ منو چه جور ادمی میبینه از لحاظ ظاهر و باطن ؟؟؟

حسم میگه واست احترام قائله و از نظرش دختر با حیا و خوبی هستی از لحاظ ظاهری هم حسم میگه معمولی 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
حسم میگه واست احترام قائله و از نظرش دختر با حیا و خوبی هستی از لحاظ ظاهری هم حسم میگه معمولی 

مرسی 😍

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.
جانم صدام زدید؟

یه نفر قراره برای منونامزدم کاری انجام بده وبابتش پول بگیره آیا کارشو درست وکامل انجام میده ونتیجه خوب میگیریم؟ 

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده