2726

خانوماییه نینی سایتی خوبی بدی دید حلال کنید

اگ حرفی زدم ک ناراحتتون کرده واقعا معذرت میخام 

فضایه خوبیه و خب مسلما بدی هاییم داره

واقعا متاسفم واسه اون زنایی ک با افکار مریضشون و مغز های زنگ زدشون و زبون نیش دارشون بقیه رو مورد قضاوت قرار میدن و دلشونو میشکونن......شماها ک انقد جانماز آب میکشید از خدا هم بترسید و هرکسیو راحت قضاوت نکنین .....و همچنین بگم از اون خانومایه گلی ک حرف الکی نمیزنن واقعا ممنون خدا شماهارو واسه سایت نگه داره 

خداحافظه همیگیتون❤🖤

خداحافظ

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با اینکه مجازیِ اما قلب ماها واقعیِ با حرفا ممکنه بشکنه 

درکت میکنم اما به دل نگیر 

بمون❤

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

اینجا گودبای پارتیه جعفره 😪

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
گودبای

‌افتاده ام کمی آنسو تر از خستگی‌
‌فارغ از زندگانی، دور از هر دلبستگی‌

‌و بنشسته اینسو، خیلی و انبوهی
‌همه با یکدیگر، چه زیبا این پیوستگی

‌دلم میکشید زین مهیا صحنه ی زیبا

‌لیک میلی نبودم، گر چه بود، زنجیری به پا

‌گوئی آمد زانسو یک صدا

‌سر که چرخاندم، نگاهی بر نگاهم خیره گشت‌

‌نگاهی پر از خاموشی، بسیار دور از فراموشی

‌نگاهی خسته و خوشحال
‌ز شوق و شور مالامال

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706