2737
2734

سلام  دخترا لطفا ج بدین ،من نامزدم میگه تو اصلا رفتارای دخترونه بلد نیستی ،چه رفتارایی دخترونس و باعث میشه مردا جذب بشن و براشون لذتبخشه و باعث جذابیت میشه ،ممنون میشم ج بدین

سگ محلی  حالا چون نامزدته یذره یاواش تر

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متین بودن 

اروم صحبت کردن 

ناز کردن 

اروم راه رفتن 

لباسای رنگ شاد وشیک پوشیدن 

اکسسوری مث دستبند و گردنبند 

خندیدن با یکم عشوه😐(از این خودم بدم میاد) 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

خب ازش بپرس منظورش چیه برات مثال بزنه چه رفتارهای دخترونه ای مد نظرشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738
چ نامردپرویی داری

عزیزم حق داره نیازشو بگه حق داره خانومش براش دلبری کنه اتفاقا خیلی خوبه ک بهش میگه اگ بهش نگه ک خانومش خودشو درست نکنه ممکنه فردا پس فردا دلبری و عشوه دخترونه یکی دیگ دلشو ببره

2706