2703
2553

سلام دوستان این گلرو چطوری باید ازش قلمه بزنم و چطوری بکارم تو گلدون؟؟از این بوته‌‌‌‌‌ های کوچولو ک رو یه ساقه دراومدن باید قطع کنم فوری بزارم تو خاک یا بزارم تو آب بعد خاک؟؟؟اصن یکم راهنماییم کنین چیکارش کنم چطوری قلمه بزنم؟

@مرمری1372   😘ایشون شاید بتونن کمکت کنن عزیزم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من جدا کردم گذاشتم توی آب وقتی مقدار زیادی ریشه داد توی گلدون کاشتم

اگر ریشه هاش کم باشه توی خاک زود خشک میشه

اولش هم که کاشتم یک روز درمیون کمی آب دادم که خاک مرطوب باشه ریشه ها عادت کنن

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت

با اجازه استارتر.خانوما من یه بن سای دارم که خیلی برگاش کمه.کلا رشدش متوقف شده.چند ساله دارمش همش چندتا برگ داره بیشتر نمیشه.چیکارش کنم؟؟؟اول که خریدم گفتم چرا اینجوریه؟گلفروشه گفت الان خزون کرده بازم برگاش درمیاد اما نیومد

2714
@مرمری1372   😘ایشون شاید بتونن کمکت کنن عزیزم

قطع کن و مستقیم بزن تو خاک

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....