2726
عنوان

خیلی دلم می شکنه دیگه توقعی ندارم

601 بازدید | 55 پست

من و شوهرم نزدیک یکساله که باهم اختلاف داریم ۵ ماه بود رفته بودم خونه بابام برای طلاق البته خودش گف برو ولی کارمون به طلاق نکشید برگشتم سر زندگیم تو این دعوا خیلی رفتارهای بدی ازش دیدم فحش تهمت کتک کاری با خواهر شوهرم دعوای بدی کردیم البته اینم بگم چه حق چه ناحق شوهرم هیچ وقت طرف من نیست و همه ی زندگیش مادر وخواهرش هستن حتی جاریمم از من جلوتر میدونه کمااینکه جاریم خیلی بیدارم و زده و باعث شد از چشم خانواده شوهرم بیفتم ولی بازم یا جاریم خیلی خوبه اینارو گفتم متوجه موضوع باشین الان ۳ماهی میشه برگشتم تو این مدت شوهرم طوری باهام رفتار میکنه که انگار خودش اصلا مقصر نبوده و همش من مقصر بودم درواقع فقط مادرشوهرم باهام خوبه الان شوهرم کرونا گرفته ۱۰ روزه نو خونه تو اتاق قرنطینه س هرکاری از دستم در میاد از خوراک و پوشاک و آرامشش براش فراهم کردم دوتا بچه زیر ۴سال دارم  تو این مدت پدرم درومدهوای بازم راضیم اما رفتارش باهام خیلی بده طوری باهام حرف میزنه انگار نوکرشم تمام نمیکنه لحن بده گاهی میگم شاید مریضه نگرانه بخاطر اون ولی میبینم چجوری با مادرو خواهر و جاریم حرف میزنه خیلی دلم می شکنه چیکار کنم به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهت حق میدم وقتی بااونا خوبه معلومه بلده خوش رفتاری کنه ولی متاسفانه باشما اینحوری رفتارمیکنه

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706