2737
2734

دهن بینی شوهرم وزیراب زنی خانوادش باخوش زبونی جوری ک حتی شوهرمم بم میگ تو بدبینی واونا جوری ازمن تعریف میکنن ک خودمم بعضی موقه حتی گول ظاهرخوبشون رو میخورم

درمانی نداره .مگه اینگه یه روز شوهرت عاقل شه 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مثل من.همه هنینن فقط سعی کن بدشونو نگی الکی بگی خیلی دسشون دارم و از این حرفا تا اونا یه اشتباهی کنن به نفع تو بشه کمکم

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔

اوففف خانواده شوهر منم همینن

من کمتر میرم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738
مثل من.همه هنینن فقط سعی کن بدشونو نگی الکی بگی خیلی دسشون دارم و از این حرفا تا اونا یه اشتباهی کنن ...

مثلا وقتی برنامه ریزی براسفر میکنن من نمیدونم چیکا کنم خودشونم ماشین دارن  ولی میگن باهم تو ی ماشین باشیم حتما شوهرمم زود قبول میکنه اصن جوری میگن ک ب دلش میشینه

مثلا وقتی برنامه ریزی براسفر میکنن من نمیدونم چیکا کنم خودشونم ماشین دارن  ولی میگن باهم تو ی م ...

نگا اگه اول زندگیته که باید تحمل کنی تا کمکم خود زمان همه چیزارو درست میکنه.فقط خییییییلی با شوهرت خوب باش که کمکم به طرفت کشیده بشه

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔