2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به مردم اندازه چند هفته مایحتاج و پول بدن و قرنطینه اجباری . مگسام میشینن تو خونه

آره ، متاسفانه بعضی از مردممون هم بخاطر فشار اقتصادی جونشون به خطر افتاده و این غمدبزرگیه

کاش دولت خرج مردمو تا یه حدی قبول میکرد بخدا ندارن خیلیا من به شخصه ته مونده پس اندازمه ...

منم بخدا درک میکنم ، زنداداش خودم وضع مالیش خوب نیست ، ناراحتی قلبی داره و های رسیک ، مجبور شد بره سر کار ، دلم خونه واسش

2728

چون زندگی خرج داره به غیر از یه عده که از عمد بیخیالی میکنن و مهمونی مییرن و مسافرت میرن اونا هیچی.

ولی من خودم از 8 اسفند بیرون نرفتم نه من نه همسرم کار همسرم موزیک جشنه از شهادت سردار تا حالا یه قرون در امد نداشتیم ولله قسم من باردارم هزار و یک خرج دارم فردا آنومالی دارم پولش رو قرض کردیم نون پیاز سیب زمینی خیار گوجه هیییییچی ندارم پولم نداریم بگیریم !!سوپر هم که همه چی قرضی!غیر از قسط و قبض و چک که همه عقب افتاده و برگشت خورده یه مشت دزد بی شرف از خدا بی خبر عین خیالشون نیس فقط ما از امریکا بهتریم ما از دنیا جلوتریم اره ولی گرسنه ایم بدبختیم!خدا ازشون نگذره بی شرفای دزد کثیف رو!با این وجود نمیذارم شوهرم بیرون بره هر چند که کاری هم نداره

خاله من به خاطر کرونا ۳۵ روز بیمارستان بستری بود دیروز خدا رو شکر مرخص شد. چه چیزا که تعریف نکرده از ...

۳۵ روز نگهش داشتن ؟؟پس میگن به خاطر اینکه تخت بیمارستانا زودتر خالی بشه خیلی کم نگه میدارن. کدوم شهرن؟

چون زندگی خرج داره به غیر از یه عده که از عمد بیخیالی میکنن و مهمونی مییرن و مسافرت میرن اونا هیچی. ...

انشالله مشکلتون حل میشه ، منم مستاجرم درکت میکنم ، هیچی سخت تر از بی پولی نیست ، من اصلا منظورم کسانی نبودند که به خاطر فشار مالی بیرون هستند ، یه عده از تفنن اومدن بیرون نشستن خیابون ، جون خودشونو و بقیه رو به هطر میندازن ، وگرنه منم بهم فشار مالی بیاد مجبورم پاشم برم و در اون شکی نیست، متاسفانه دولت حمایت نمیکنه 

منم بخدا درک میکنم ، زنداداش خودم وضع مالیش خوب نیست ، ناراحتی قلبی داره و های رسیک ، مجبور شد بره س ...

بخدا باید کمکمون کنن

من شوهرم درامدش خوب بود ولی هرچی در میورد میداد قسط و اجاره و خرج خونه و خرج پدر مادرشم کلا شوهر من میداد خانوادشم به شدت ولخرج بودن

ما هیچ پس اندازی نداریم

خب من اگه شوهرم الان نره سر کار چیکار کنه خب

از کجا پول هزینه های بارداری منو بیاره

صاحبخونمونم نفهم اونم زنگ زده اجاره میخواد

خب واقعا نمیشه 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
انشالله مشکلتون حل میشه ، منم مستاجرم درکت میکنم ، هیچی سخت تر از بی پولی نیست ، من اصلا منظورم کسان ...

میدونم عزیزم متوجه حرفت شدم برا همین میگم اون عده که از سر بی فکری و دل خوشی دنبال مسخره بازی ان حسابشون جداس

ممنون عزیزم راستش یه فر اجاق گاز دارم اصلا پختش وگریلش یکنواخت نیست و اصلا از فر اجاق گازم راضی نیست ...

من این فر و موقع جهیزیه ام 8 سال پیش خریدم. الان دیگه وارد نمیشه. میگم من گازی ندارم نمیدونم ولی مارک خوب بگیر. از فروشنده هم بپرس

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
۳۵ روز نگهش داشتن ؟؟پس میگن به خاطر اینکه تخت بیمارستانا زودتر خالی بشه خیلی کم نگه میدارن. کدوم شهر ...

حالش خوب نبوده که مرخص نکردن الآنم تو خونه اکسیژن براش تهیه کردن