2733
2734

سلام من متاهلم ویک دختر دارم 21سالمه ولی بزرگسالان درس میخونم تازه وارد سوم دبیرستان شدم که همچی کنسل شد 36واحد دارم ک باید بخونم بنظرتون ترممو کنسل کنم بذارم برای مهر که امتحانات دی ماه هست؟

اصلا حس درس خوندن ندارم الان😑

سیکل قبوله؟🍭🙃

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه کتابو بشینی بخونی میوفتی رو دور چیزای انرژی زا بخور مغزت کار کنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
منکه میدونم فرهنگیانی لوس خان🍭😂

😂😂😂🍭❤

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706