2726
عنوان

شام چی دارین😜🍲🍣🍠🍝🍖🍕🍔🍱🍥🍟🍤🍗🍢🍳

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 173 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بخر از سوپری..بدون ارد سوخاری که نمیشه...البته تو امتحان کن ارد گندم بعد تخم مرغ بعدم سرخ کن چراا ...

مرسی گلم😘

چون نمیتونم فعلا برم خرید باید همینجوری که گفتی امتحان کنم⁦☺️⁩

الان سیب زمینی بار کردم😁

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2728
اوووف پس درست کن دیگه شوهر من هیچ وقت نظر نمیده نمیگه چی درست کن  ولس تو ک گفته پس درست کن&nb ...

آره پختم...همین الان تموم شد جات خالی دوستم.

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
اگ درست کردی عکسشو واسم بفرست 

خوردیم الان پیامتو خوندم

اما بد شد تو روغن باز میشد با مکافات درش اوردم😕

اخرشم یه بشقاب له و بی ریخت تحویل گرفتم اما اخریاشو که محتویات سیب زمینیو کم ریختم باز نمیشد

خلاصه دیدم بدرد نخور شد تو بشقاب صافش کردم روش پنیر ریختم گذاشتم ماکروفر مثه رولت گوشت شد🤭ولی خیلی خوشمزه بود

خوردیم الان پیامتو خوندم اما بد شد تو روغن باز میشد با مکافات درش اوردم😕 اخرشم یه بشقاب له و بی ر ...

عه اخه چرا باز شد...حتما ی جای کارت اشکال داشته...شاید خیلی بزرگ درست کردی نمیدونم والا

خلاصه که نووش جونتون بازم خوب به ذهنت رسیده جمع و جورش کنی

عه اخه چرا باز شد...حتما ی جای کارت اشکال داشته...شاید خیلی بزرگ درست کردی نمیدونم والا خلاصه که نو ...

اره خوب شد

سیب زمینی له شدم زیاد پیوستگی نداشت یذره میذاشتم داخلش از یجاش میزد بیرون

خوردیم الان پیامتو خوندم اما بد شد تو روغن باز میشد با مکافات درش اوردم😕 اخرشم یه بشقاب له و بی ر ...

تو کلا فک کنم استعداد اشپزی نداری😁😁😁

الان ک تاپیکاتو نگاه کردم یاد اون شبی افتادم ک کتلت هاتو چندین ساعت طول کشید تا سرخ کنی😶

تو کلا فک کنم استعداد اشپزی نداری😁😁😁 الان ک تاپیکاتو نگاه کردم یاد اون شبی افتادم ک کتلت هاتو چن ...

😂😂😂😂😂

چیزاییکه جدیده و بلد نیستم گند میزنم

روتین غذاها سنتیو جا افتاده و راحت درس میکنم😀

2706