سلام دوستای گل  من دیگه از اینکه به این زودیا بتونم برم باشگاه نا امید شدم میخوام کش پیلاتس بخرم تمریناتشم تو اینستا و گوگل میشه پیدا کرد یه سایته کشای پیلاسشو اگه دونفر بشیم مثل یه تیم یعنی نفری بدونه سفارش بدیم ارزون تر میده تخفیفش قابل توجه می ارزه  کی پایست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخورم میخوابم چاق هم نمیشم🙃🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728

ببین اصلا نمیتونی باش ورزش کنی از بس انرژی میبره لامصب دوروزه اول با ذوق میری ولی بعد دیگه نگاشم نمیکنی

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀

من تازه لاغرترم شدم بسكه بابام تو خونه مونده دقمون داده

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
ببین اصلا نمیتونی باش ورزش کنی از بس انرژی میبره لامصب دوروزه اول با ذوق میری ولی بعد دیگه نگاشم نمی ...

من  پیلاتس کار میکردم تو باشگاه خیلی خوبه دیگه انرژی میبره لاغر میکنه

سلام عزیزم منم مثل تو اینقدر تو خونه نشستم فقط چند کیلو وزن اضافه کردم اتفاقا یه فروشگاه اینترنت خوب می شناسم اسمش هست تیماپ می خواستم کش پیلاتس بگیرم اما دنبال هم تیمی بودم اگر بخوای می تونی تو هم تیمی من بشی با هم بگیریم .

دوست داری ؟

یه وعده غذا چه وحشتناک 

اولش سخته اما عادت میکنی.ما گاهی اصلا گرسنه نیستیم اما چون وقت ناهار یا شام هست یا از روی عادت میخوریم.خوردن یه لیوان شیر با خرما یا سیب و موز واقعا سیرکننده هست

2706