2703
2553
عنوان

خانومای باردار

77 بازدید | 15 پست

من تو هفته نه هستم 

بجز هفته های سه چهار کمر درد و دل درد نداشتم

دیروز کمر درد داشتم

امروز زیر دلم هی تیر میکشه سوزن سوزن میشه و‌ درد میگیره

طبیعیه یا چی؟ نگران شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم با بالش بارداری بخوابی کمر دردت برطرف شه آخه منم کمرم درد میکرد تو هفته هشتم نهم بالش بارداری گرفتم خوب شدم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2720
اره فقط خونریزی نکن ونمیری بقیه چیزا طبیعی

😳😳😳😳

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
الان زیر دلمه درست جایی که بچه هست

چه حالت های دارین

عروس ما۵شنبه میره ۱۰هفته خودمم باردارم 

اما خوشحالم اولین بچه داداشمه خوشحالم قرارعمه بشم

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2714

اسی اونقدر به دردات اضافه میشه که اینا یادت میرا استراحت کن شیاف بزار

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
چراااا درد چی میاد مگه؟؟؟؟؟

اون کمردرد دردشکم زیرشکم دردواژن تا هفته های ۲۲ اینا میاد سراغت معده درد سوزش تنگی نفس ضربان قلب میره بالا سردرد سرگیجه تک تک اینارو تجربه کردم انشالله توتجربه نکنی 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

پشت درد وزن دست و پا.

درد مچ و انگشتری دست بر اثر ورم   و بی حسی تا یه نیم ساعت بعد خواب .

..به قول اون دوستمان فقط اگه لکه بینی داشتی برو دکتر وگرنه همه چی طبیعی

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2706