2733
2734

من از روز ٣ تا ٧ پريود روزى ٣ تا لتروزول و ٥ اچ ام جى و ٥ تا سينال اف زدم 

امروز كه ١٣ پريود بود سونو كردم فقط يك فولى ريز بود 

خيلى حالم بده اخه مگه ميشه با اينهمه دارو بازم هيچ😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم این مده لتروزول خوردم.امروزم رفتم سونو.دو روز دیر رفتم فک کنم کیست شده.سونومو تو ناپیک اخرم گذاشتم

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

برا داشتن قولی خوب از ۳ تا ۶ پریود دم نوش تخم هویج روزی ۲ لیوان بخور از ۷ پری تا روز اقدام هر روز یک لیوان آب هویج و همچنین از روز اول پری تا روز اقدام روزی یه دونه قرص ویتامین Aدوز ۲۵هزار یا ۵۰ هزار .

فولی هات عالی میشن.

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2738
والا من همیشه با این آمپولا دو تا سه تا فولی بالای 20 داشتم ولی بازم باردار نشدم دو بار ای یو ای نام ...

من ماه اوله كه آمپول ميزنم

ماه قبل فقط روزى دوتا لتروزول خوردم فولى ١١ بود ولى الان هيچ فقط ٥

سلام منم ۲۵ام پری هستم یعنی فقط ۵ روز مونده دل دلم نیس😢

از ۱۴ پری ام زیر دل سمت راستم خیلی درد گرفت هنوز درد ولم نکرده فقط یه کوچولو کمتر شده خیلی امید داشتم که این ماه باردار شم ولی فکر نکنم اخه درد پریودی هم بهش اضافه شده خیلی میترسم که پریود شم 

لتروزول هم مصرف کردم 

دوماه  پیش هم عمل لاپراسکوپی انجام دادم 

حسم بهم میگه به زودی باردار میشی بدون دارو منم سه ساله باردار نمیشم برام دعا کن منم برات دعا میکنم

به حق اين لحظه عزيز كه صداى اذان مياد از ته دلم ميخوام به همه منتظرا بچه سالم بده آميييييين

2706