2733
2734
عنوان

خانمهالطفا راهنماييم كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 96 پست

راجب بچه دار شدن و نشدن هم به خودت مربوط نظرات قطعا متفاوت . ولی من بودم به هیچ‌وجه تو اون سن باردار نمیشدم عزیزم

خیلی دلایل داره شاید وقتی بزرگ تر شی متوجه شی ! 

اینو منی دارم میگم که‌ نسبت به هم نسل هام زود ازدواج‌کزدم‌۲۱ سالگی و‌تو شهر بزرگ  ولی بنظرم زود ازدوواج کردن ( البته به شرطی که واقعا با کسی سازگاری داشته باشی ) با زود بچه دار شدن خیلی فرق داره 

بازم شما خود دانی 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص اورژانسی خیلی خیلی عوارض داره نباید مثه نقا و نبات بخوری  اینو همه دکترا میگن عزیزم

عزيزدلم تنهاراهي ك براي جلوگيري ب ذهنم ميرسه هدفم فقط باردارنشدنه

2731
راجب بچه دار شدن و نشدن هم به خودت مربوط نظرات قطعا متفاوت . ولی من بودم به هیچ‌وجه تو اون سن باردار ...

منم اصلا الان نميخوام مادربشم ازدواجم دست خودم نبود اما براي بچه دارشدن ك ميتونم خودم تصميم بگيرم اين تاپيك گذاشتم راهنمايي بگيرم بهترين راهاي  جلوگيري....

2738
برو دستگاه بزار  انگار مراکز درمانی میزازن بگی دانشجوم شرایطش نیس میزارن  فقط انگار خیلی ...

واقعا جواب ميده؟نياز ب رضايت همسراين حرفانيس ك؟ علائم خاصتي نداره ك شوهرم شك كنه؟

2706