2726
عنوان

خانمهالطفا راهنماييم كنين

712 بازدید | 96 پست

خانما عزيزبه كمكتون خيلي احتياج دارم لطفا راهاي جلوگيري ازباداري نخواسته بمن بگين هركي هرراحي ك ب ذهنش ميرسه بگه چ نكاتي بايدرعايت كنم ك باردارنشم،الان زندگيم جوريه ك امادگي مادرشدن ندارم ولي شوهرم خانوادش اصراردارن باداربشم ك بقول خودشون پايبند بشم سنم خيلي كمه براي ازدواجم خانوادم عجله كردن ومنوباسن خيلي كم عروس كردن حالا ميخوام براي مادرشدنم خودم تصميم بگيرم😔نميخوامم شوهرم بفهمه جلوگيري ميكنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عجب

یاد ملی و راه های نرفته افتادم

قرص بخور دیگه ولی ضرر داره

کا ندوم بهترین راهه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

باید قرص بخوری تنها راهش همینه.یا مثلا حساب کنی توی روزای پر خطر رابطه نداشته باشی که البته خیلی سخته. بهترینش همون قرصه

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

منم سنم کمه ولی میخام مامان شم😁😁

قرصصصصص بخور دیگ ولی هیچ راهی مث ک ا ن د و م 

صد در صدی نیس

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره

قررررص من دوستم قرصو تو‌دستشویی قایم کرده شبا ب بهونه مسواک میرفت مینداخت. جاشم تمیز بود اه اه نکنید چاره نداشته خب

ک ام شوهرت راضی نمیشه استفاده کنه

دستگاهم خوبه ولی چون هنوز بچه نداری نمیزلرن برات

قرص خارجی بخورکه عوارضش کمتره

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706