2737
2734
عنوان

کمک کنید لطفا

72 بازدید | 15 پست

بچه ها من از ۲۷ بهمن جایی نرفتم حتی تا تو پاگرد ساختمون از دیروز که الکلم تموم شد وایتکس استفاده کردم از دیشب روی حنجرم میسوزه و تو دهنم انگار داغه دوباره امروز وایتکس زدم ایندفعه سقف گلوم خشکه به نظرتون ماله وایتکسه ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اره اینقدر صرفه میکردم که حالم بد میشد تا فهمیدم از وایتکس هستش دیگه دست به وایتکس نرم اگر هم زدم تو ...

اخی عزیزم الان خوبی؟ چی واسه سرفه خوردی ؟ یعنی انقدر بده من تا حالا استفاده نکرده بودم چقدر مزخزف بود میترسم برم داروخونه الکل بگیرم 

اخی عزیزم الان خوبی؟ چی واسه سرفه خوردی ؟ یعنی انقدر بده من تا حالا استفاده نکرده بودم چقدر مزخزف بو ...

اره این اتفاق برای پارساله عزیزم هیچی دانه به خوردم فرنی خوردم دیگه مادرشوهرم کلی چیزای دیگه بهم دادن خوب شدم 

مرسی از همه دوستان حس عجیبیه من تو این ده سال زندگی متاهلی یاد ندارم که از وایتکس استفاده کرده باشم ...

برای سطوح هم سرکه استفاده کن.....اگرهم مجبور شدی استفاده کنی باید هر یک ق وایتکس 5 ق آب اضافه کنی

برای سطوح هم سرکه استفاده کن.....اگرهم مجبور شدی استفاده کنی باید هر یک ق وایتکس 5 ق آب اضافه کنی

من که از این کمتر میریزم دو قاشق وایتکس میریزم تو شیشه شور و بقیه اب سرد وای یعنی اشتباه بود اخه دکتر اسدی گفت تو پیس پیس دو قاشق وایتکس بقیه اب سرد

2706