2733
2734
عنوان

خانمااااا قرار شد فردا برم سونو استرس دارم به نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
وااااای فکر کردم به دنیا اومده باور کن درسته الان خوشحالم و اینا ولی من سر بارداری مامانم برا داداش ...

نه هیچ وقت کاش نمی‌گم فقط خدارو شاکرم امیدوارم به همه منتظرا بده خدای مهربونم😍

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

هر سه تو یه کیسه اند؟جدا جدا بودن

چجوری بود؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2738

من یکی از دوستام مشکل نازایی داشت ولی به لطفه خدا سه قلو باردار شد...دوتا دختر یه پسر...سخت بود واذیت شد چون کمکیم نداشت...ولی باهم بزرگ شدن الان چهارسال ونیمشونه،سوگل نازگل علیرضا..خدا نی نی های شمارم حفظ کنه وبه سلامتی زایمان کنی

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
فرشته ها باهم می ایند🥰👏

وااااااای چقدر به جاش گفتی اینو 

من یه عاااالمه دیشب فکر کردم اسم اون فیلمه چی بود 

😍😍😍😍😍

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          
2706